Sedni si a nedělej nic: Kniha uvolnění

Sedni si a nedělej nic: Kniha uvolnění - Li Č’-Čchang | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Li Č’-Čchang
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedni si a nedělej nic: Kniha uvolnění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedni si a nedělej nic: Kniha uvolnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Li Č’-Čchang. Číst Sedni si a nedělej nic: Kniha uvolnění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč nejsme nikdy spokojení? Proč trpíme stresem a napětím? Proč sníme o tom, že budeme krásnější, mladší či chytřejší? Proč se chceme bavit, být bohatí a bez velkých oklik nalézt svou vlastní cestu? Co je to štěstí? A proč stále hledáme smysl života? Na všechny tyto otázky má Li Č’-Čchang jednoduchou odpověď: „Sedni si a nedělej nic.“ Li Č’-Čchang učí až překvapivě snadnému umění – lehkosti bytí a uvolněnosti. Jednoduché cviky vám pomohou nalézt v sobě vnitřní klid a rozpustit tělesné i duševní napětí. „Většina z nás neustále pendluje od jedné schůzky ke druhé a neumí se uvolnit,“ říká mistr Li. „Jsme jako kolibříci, co třepotají křídly tak rychle, že to vlastně nelze postřehnout. V neustálém pohybu nepřetržitě poletujeme z jedné květiny na druhou.“ Jednoduchými cvičeními se naučíte lehce uvolnit a aktivně relaxovat „jako zvadlá květina, která – jakmile ji znovu zalijeme – se znovu napřímí“. Cviky vycházejí z tisíciletých technik slavných mistrů. Mistr Li je pokračovatelem tohoto kdysi tajného umění své rodiny ve dvacáté první generaci. V jeho sedmi lekcích objevíte lehkost bytí prastarých učení Dálného východu. Dopřejte své duši trochu prázdnin – pomůže vám to nabýt (možná trvalý) klid a vyrovnanost. Už pouhým prolistováním vám bude tato jednoduchá knížka sympatická. Uvědomíte si, že k tomu, abyste dosáhli vnitřní pohody a uvolněnosti, nemusíte nevyhnutelně tělesně dřít. Naučíte se vědomě cítit, „myslet břichem“ a „ukládat štěstí“. Li Č’-Čchang patří k nejvýznamnějším současným čínským velmistrům. Předsedá evropské Společnosti čchi-kungu a je ředitelem mnichovského Institutu čchi-kungu. Je prostředníkem mezi západní a východní medicínou: přednáší po celé Evropě. Vyučuje tichý čchi-kung, kombinaci cviků z bohaté pokladnice čínských, indických a tibetských tradic. Jeho posluchači se nejprve naučí nic nedělat – neboli umění uvolnit se.


... a nedělej nic Autor: Li Č'-Čchang Nakladatel: ANCH BOOKS EAN: 9783945803127 ISBN: 978-3-945803-12-7 Originál: Setz dich hin tue Nichts - Das Buch der Entspannung Překlad: Bervicová, Marie Popis: 1× kniha, vázaná, 158 stran, česky Rozměry: 15 × 20,7 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Sedni si a nedělej nic - Uvolnění, jóga, meditace | Pipkin.cz ... . vydání) Kniha: Sedni si a nedělej nic -- Kniha uvolnění - Li Č´-Čchang. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Na všechny tyto otázky má Li Č'-Čchang jednoduchou odpověď: „Sedni si a nedělej nic." Li Č'-Čchang učí ... Sedni si - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Na všechny tyto otázky má Li Č'-Čchang jednoduchou odpověď: „Sedni si a nedělej nic." Li Č'-Čchang učí až překvapivě snadnému umění - lehkosti bytí a uvolněnosti. Jednoduché cviky vám p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY