První dojem

První dojem - Chip Kidd | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Chip Kidd
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První dojem.pdf


Chcete si knihu přečíst?První dojem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chip Kidd. Číst První dojem Online je nyní tak snadné!

POPIS


První dojem je nejdůležitější. Určuje, zda je něco ojedinělé, nakolik nás to či ono zaujme, jestli si to koupíme, i to, jak se cítíme. Ve své knížce se autor věnuje prvním dojmům v různých oblastech. Představuje nám svůj názor na každodenní designy, svým kritickým a zkušeným okem rozlišuje ty dobré, špatné, absurdní či geniální. Ať už jde o typ vašich ranních novin, automat na jízdenky MHD, knihy, mobily nebo obal čokoládových tyčinek, kterými se večer odměňujete. Odkrývá tajemství pozadí jakéhokoli tvořivého rozhodnutí se zdravou dávkou humoru a profesionality. Tato kniha je vyznáním lásky k designu, odhalením neviditelné krásy a zrady v jednoduchých rozhodnutích - takových, které si nikdo z nás ani neuvědomuje. S každým novým faktem autor dokazuje, nakolik je první dojem důležitý při našem vnímání světa.


...os Play all Mix - Rybičky48 - Na první dojem (lyrics) YouTube Chill Out Music Mix Best Chill Trap, RnB, Indie ♫ - Duration: 1:04:42 ... První dojem a posuzování ostatních | Plus pro Vás od Nestlé ... . Summer Music Recommended for you První dojem je přitom ovlivněn silnějším prožitkem, afektivním postojem, okamžitým soudem založeným na asociačním spojení s povrchními znaky a tendenci zobecňovat, průměrovat a zjednodušovat (stereotypy, předsudky, haló-efekt). Míra chybovosti závisí také na schopnostech pozorovatele i na povaze a osobitosti ... Dojem je výsledek vnímání, pozorování ... Jak udělat dobrý první dojem - Novinky.cz ... . Míra chybovosti závisí také na schopnostech pozorovatele i na povaze a osobitosti ... Dojem je výsledek vnímání, pozorování, hodnotícího uvažování, rozmýšlení, zdání.. Jde o celkový víceméně neurčitý pocitový obraz skutečnosti zřízený podle zkušenosti a vnímání určitých předmětů nebo jevů. První dojem vzniká při prvním setkání situací, jevem, člověkem, často ale obsahuje nespr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY