Islám a muslimové

Islám a muslimové - Sayed R. Ali | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sayed R. Ali
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Islám a muslimové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Islám a muslimové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sayed R. Ali. Číst Islám a muslimové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace představuje islám jednoduchou formou otázek a odpovědí, ze kterých čtenáři bez předchozích informací o islámu mohou snadno získat prvotní přehled. Pokrývá pouze několik nejdůležitějších témat, která si nejvíce zaslouží pozornost západního nemuslima. Cílem je poskytnout určitý základ všem, kdo se chystají k četbě další literatury o islámu, a být výchozím bodem k pochopení této celosvětové víry a jejích následovníků.


...arabsky: الإسلام; al-'islām) je monoteistické abrahámovské náboženství založené na učení proroka Mohameda, náboženského a politického vůdce působícího v 7 ... Islám a ČR :: Svět muslimky ... . století.Slovo islám znamená „podrobení se" či odevzdání se Bohu (arabsky Alláh). Stoupenec islámu se nazývá muslim, což znamená „ten, kdo se podřizuje [Bohu]". Islám zastává názor, že Ježíš, přestože se narodil z panny, byl stvořený stejně jako Adam, z prachu země. Muslimové věří, že Ježíš nezemřel na kříži; popírají tedy jedno z ústředních učení křesťanství. Dále, islám učí, že vstup do ráje se získá skrze dob ... Islám a muslimové očima psychologa (druhá část) - titulky ... ... . Muslimové věří, že Ježíš nezemřel na kříži; popírají tedy jedno z ústředních učení křesťanství. Dále, islám učí, že vstup do ráje se získá skrze dobré skutky a poslušnost koránu. Islám a psi: Proč je muslimové považují za nečisté? Aktualizováno 3.1.2019, 22:16 3. ledna 2019, 15:11 — Autor: Monika Černá / EuroZprávy.cz Jaký mají lid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY