Sobí bobky

Sobí bobky - Lars Simon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lars Simon
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sobí bobky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sobí bobky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lars Simon. Číst Sobí bobky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdesi mezi středním Švédskem a Laponskem zmizela žena jménem Linda. Žena, kterou Torsten Brettschneider zbožňuje. A je to právě on, kdo ji teď musí najít. Že to zní jako prudce romantická procházka švédskými lesy? Ano, zhruba. Každopádně se Torsten nepustí do pátrání sám. Na cestách ho doprovodí jeho letitý VW-busík pokřtěný jménem Lasse a kamarád Rainer s velice řídkým plnovousem. Kdyby si Torsten s Rainerem nenaběhli na vidle Ásů, mohlo to skutečně probíhat prudce romanticky. Ale neprobíhalo. Členové sekty Ásů mají totiž chorobně utkvělou představu, že jsou reinkarnací severských božstev… Tak tedy nastartujme sněžné skútry a vydejme se na pološílený výlet ledovou tundrou Laponska!


...zakoncenie trilogie. Doporucujem ale citam celu trilogiu naraz, dejovo knihy na seba navazuju ... Simon Lars | Knihy Dobrovský ... . Vzhladom k hodne oddychovej povahe vsetkych knih, hrozi ze ak budete citat s dlhsim casovym odstupom, tak zabudnete co bolo v predoslom diele:D Inak treti diel mi prisiel najviac akcny, a knizku som doslova zhltla za par dni, pretoze som bola zvedava ako to dopadne. Sobí bobky / Lars Simon. Zpět na předchozí . Celý popis. Cena 79 Kč. Není dostupné Anotace Kdesi mezi středním Švédskem a Lapons ... Kniha Sobí bobky - Trh knih - můj antikvariát online ... . Celý popis. Cena 79 Kč. Není dostupné Anotace Kdesi mezi středním Švédskem a Laponskem zmizela žena jménem Linda. ... Kniha: Sobí bobky - Lars Simon. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objed...SOUVISEJÍCÍ KNIHY