Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou

Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou - Ivana Mudrová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Mudrová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Mudrová. Číst Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pozapomenuté pomníčky tragédií, šťastných náhod, loveckých úspěchů i vojenských šarvátek dosud stojí v lesních zákoutích, podél cest či na okraji obcí. A provázejí je i nevšední příběhy, které by neměly upadnout v zapomnění. Kamenné monolity, malované obrázky, prosté i umělecky vypracované kříže čekají na své znovuobjevení. Milovníci tajemných míst se za nimi rádi vypraví, i když jejich vyhledání nebývá snadné, neboť k nim většinou nevedou turistické značky. A putování za nimi občas zpestří i soudobé recesistické objekty (např. Járy Cimrmana...) Největší a nejslavnější skupina pomníčků se nachází v Jizerských horách – nejsou však zdaleka jen tam! Vydáme se za nimi od Šluknovského výběžku přes Liberecko do Východních Čech, na Plzeňsko i šumavskými lesy, dále do Jižních Čech, i na Vysočinu.


...ky a jejich příběhy - Cesty českou krajinou - Ivana Mudrová ... Dějiny českých médií v datech | Odborná literatura a ... ... . Pozapomenuté pomníčky tragédií, šťastných náhod, loveckých úspěchů i vojenských... Pomníčky a jejich příběhy Autor: Mudrová, Ivana Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788074225017 ISBN: 978-80-7422-501-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 12 × 17,4 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Pomníčky a jejich příběhy - Cesty českou kraji ... NLN, s.r.o. - Nakladatelství lidové noviny ... . vydání) Pomníčky a jejich příběhy - Cesty českou krajinou (Ivana Mudrová) Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Nadregionální publikace > Pomníčky a jejich příběhy - Cesty českou krajinou (Ivana Mudrová) Související odkazy: Česká republika (Vladimír Kunc) | Česká příroda - krásy a zajímavosti (Jan Kopecký) | 100 pohledů na Česko (Pavel Scheufler, Jan Vaca a ... Portaro - Webový...SOUVISEJÍCÍ KNIHY