Opravit dům? To zvládneš!

Opravit dům? To zvládneš! - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Opravit dům? To zvládneš!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Opravit dům? To zvládneš! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Opravit dům? To zvládneš! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak ušetřit zateplením domu od sklepa po střechu? Starší domy mohou díky dobrému zateplení snížit svou spotřebu tepla více než o polovinu. Na čem tady záleží především – materiály a postupy. Jak ušetřit zateplením domu od sklepa po střechu? Vnější nebo vnitřní izolace zpravidla vyřeší problémy s vlhkostí, ať už proniká do zdiva odkudkoli. Jen je třeba ji provést velmi precizně. Jak správně omítnout zeď? Seznamte se s jednotlivými druhy omítek a s jejich vlastnostmi. Na nich záleží, jak bude dům „dýchat“ a jak bude vypadat příštích několik desetiletí. Jak vyměnit stará okna? Oknem uniká největší množství tepla, a pokud to vaše netěsní, proudí jím do vzduchu mnoho peněz, které byste jistě mohli použít lépe.


... dům? To zvládneš! Vašut, 2015. Vydavateľstvo Vašut, 2015 ... Básně - Quelques poémes Vladimír Holan pdf - sickmendcerrea ... . Jak ušetřit zateplením domu od sklepa po střechu? Jak izolovat dům proti vlhkosti? Jak správně omítnout zeď? Jak vyměnit stará okna? Čítaj viac. Na webe Vypredané ; V kníhkupectve Nedostupné ... Hledáte Opravit dům? To zvládneš! od kol.,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 34 prodejen po celé ČR Téma/žánr: stavební opravy - stavební úpravy - izolace staveb - zateplování budov, Počet stran: 128, Rok vydání: 2015, Nakladatelství: Vašut Opravit dům? To zvládneš! Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů ... Opravit dům? To zvládneš! - kol., | Knihy Dobrovský ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha (...SOUVISEJÍCÍ KNIHY