Kajmaní lejno

Kajmaní lejno - Lars Simon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lars Simon
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kajmaní lejno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kajmaní lejno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lars Simon. Číst Kajmaní lejno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Torsten Brettschneider, autor zatím jediné knihy, ze všech stran slýchával, že napsat druhý úspěšný román bývá skutečný oříšek. Správnost tohoto tvrzení poznává na vlastní kůži. Nápady a témata nepřicházejí, taktak popsané stránky rukopisu létají do koše a k hlubokému spisovatelskému bloku se přidávají problémy na poli milostného života. Torsten proto po delším odmítání podlehne návrhu svého otce, který mu nabízí tvůrčí dovolenou v Kostarice, kde by se mohl setkat se všemi přáteli. Vedle táty tam na něj čekají Renate, sociální pedagog Rainer a bývalý norský odbojář Bjorn. Zbývá jen koupit letenku, zabukovat pobyt a nastoupit do letadla. Tak tedy PURA VIDA, Torstene!


... lejno / Lars Simon. Zpět na předchozí ... Kajmaní lejno - Lars Simon | Stample - široká nabídka ... ... . Celý popis. Cena 79 Kč. Není dostupné Anotace Torsten Brettschneider, autor zatím jediné knihy, ze všech stran slýchával, že napsat druhý úspěšný román bývá skutečný oříšek. ... Možná jsem udělala chybu, když jsem Kajmaní lejno četla hned po Losím hovnu. Už toho prostě bylo moc. Je to, jako by člověk jedl čtyři dny po sobě jídlo, které ani není jeho favorit. Na obálce knihy je napsáno, že se jed ... Kajmaní lejno - Lars Simon | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Na obálce knihy je napsáno, že se jedná o humoristický román. Kniha není humorná. Kajmaní lejno. Simon Lars. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY