Jednosměrná jízdenka: Opravdový příběh

Jednosměrná jízdenka: Opravdový příběh - Katy Yaksha | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Katy Yaksha
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jednosměrná jízdenka: Opravdový příběh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jednosměrná jízdenka: Opravdový příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katy Yaksha. Číst Jednosměrná jízdenka: Opravdový příběh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autobiografický inspirativní román o cestě nejen za znovu nalezením ztraceného já se odehrává v prostředí úchvatného Říma a na jednom malém ostrově na jihu Itálie.V období, kdy ostrov vrní zimní autentickou náladou, tajemnou atmosférou, v tichu, v poklidném tempu obyčejných rituálů, kdy máte možnost přiblížit se k jeho duši, k duši těch, kteří se narodili do jeho náruče, i k té své.Kniha plná obzorů bez limitu a hlasu moře vás zavede do kouzelných míst, očaruje náhodnými setkáními, zapojí do rozhovorů o pravém smyslu života, o opravdovém štěstí, o lásce.Osloví každého, kdo se chce ve svém životě dostat pod povrch, za to, co je běžné, mimo zaběhlé stereotypy.Kdo se odváží za hranice vlastních obav a omezení a touží se napojit na svou pravou cestu.Stát se sám sebou a jít přímo za tím, o čem si sní.Bez kompromisů, s rozzářenýma očima a s radostí malého dítěte, kterému, protože už zase začalo věřit, padají do klína splněná přání jako hvězdy na noční obloze.


...měrná jízdenka Autor: Yaksha, Katy Nakladatel: Pláž EAN: 9788090653511 ISBN: 978-80-906535-1-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 308 stran, česky Rozměry: 14,9 × 21 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Recenze Jednosměrná jízdenka. Opravdový příběh - Katy ... ... . vydání) Objednávejte knihu Jednosměrná jízdenka - Opravdový příběh v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Jednosměrná jízdenka - Opravdový příběh - Katy Yaksha. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Ke knize "Jednosměrná jízdenka - Opra ... Jednosměrná jízdenka - Opravdový příběh - Yaksha Katy ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Ke knize "Jednosměrná jízdenka - Opravdový příběh" doporučujeme také: Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu ... Jednosměrná jízdenka - Opra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY