Spirituální tanec - tanec jako modlitba těla k osvobození duše

Spirituální tanec - tanec jako modlitba těla k osvobození duše - Amrit Steinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amrit Steinová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spirituální tanec - tanec jako modlitba těla k osvobození duše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spirituální tanec - tanec jako modlitba těla k osvobození duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amrit Steinová. Číst Spirituální tanec - tanec jako modlitba těla k osvobození duše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Evropanka, vedena mistryní, absolvovala tradiční výuku na jedné z indických tanečních škol. Osm let dodržovala disciplínu a osvojovala si umění indického tance kathak. Hledání seberealizace, pozvolná proměna v jiné kultuře a s tím spojený proces duchovního růstu vedly k hlubokému niternému střetnutí. Postupem času však energie začaly splývat, ač v jejím životě bylo tímto procesem zdánlivě vše zpochybňováno - zejména chápání vlastního těla.


...uální tanec -- Tanec jako modlitba těla k osvobození duše - Steinová, Amrit ; Autorka knihy Amrit Steinová předkládá své vlastní zkušenosti s indickým tancem kathak, který je chápán jako spirituální cesta k osvobození duše a modlitba těla ... Tajemství dervišů a mystického tance ... . Prostřednictvím ... Spirituální tanec - tanec jako modlitba těla k osvobození duše Autor: Steinová, Amrit Nakladatel: Fontána EAN: 9788073367459 ISBN: 978-80-7336-745-9 Překlad: Kříž, Richard Popis: 1× kniha, brožovaná, 167 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Dárek Spirituální tanec: Tanec jako modlitba těla k osvobození duše Esoterika na vánoce za 237 Kč s rychlým doručením prodvá obchod Alza.cz Elektro. Zobrazit celý popis >>> Vánoční dárek Spirituální ... Spirituální tanec -- Tanec jako modlitba těla k osvobození ... ... . vydání) Dárek Spirituální tanec: Tanec jako modlitba těla k osvobození duše Esoterika na vánoce za 237 Kč s rychlým doručením prodvá obchod Alza.cz Elektro. Zobrazit celý popis >>> Vánoční dárek Spirituální ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY