České kružítko

České kružítko - Cyril Höschl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cyril Höschl
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
České kružítko.pdf


Chcete si knihu přečíst?České kružítko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cyril Höschl. Číst České kružítko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zájem o předchozí dvě knihy sloupků-odpovědí profesora Cyrila Höschla potvrzuje, že v dnešní zrychlené době našinec uvítá u svých znepokojivých dotazů především odpovědi stručné a jasné. A přesně takové Höschlovy sloupky již léta jsou. Autor jako zkušený pedagog nabízí nadhled a přesné formulace s darem srozumitelnosti a humoru, nezapře rovněž svoji profesi zkušeného psychiatra, pomůže a mnohdy i pohladí po duši. Kniha České kružítko přináší další dvě stovky krátkých sloupků Cyrila Höschla z let 2011 až 2015, které mají zároveň komentující a výkladový charakter a vznikaly jako odpovědi na otázky čtenářů časopisu Reflex.


...ské kružítko přináší další dvě stovky krátkých sloupků Cyrila Höschla z let 2011 až 2015, které mají zároveň komentující a výkladový charakter a vznikaly jako odpovědi na otázky čtenářů časopisu Reflex ... České kružítko od 202 Kč - Heureka.cz ... ... České kružítko - Cyril Höschl | Elektronická kniha na Alza.cz ... ské kružítko přináší další dvě stovky krátkých sloupků Cyrila Höschla z let 2011 až 2015, které mají zároveň komentující a výkladový charakter a vznikaly jako odpovědi na otázky čtenářů časopisu Reflex. (sloupky z Reflexu) Předmět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY