Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa

Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa Online je nyní tak snadné!





POPIS


Spojené státy nejsou jen domovem hamburgerů, hotdogů, donatů a splněných amerických snů. Zrodily se tu slavné recepty např. na vejce Benedict, salát Caesar, dort Red velvet a spousty dalších sendvičů, dezertů atd. Procestovali jsme USA křížem krážem - od východu na západ, bychom pro vás všechny tyhle recepty posbírali a sepsali do jedné knihy. Naučíme vás v ní grilovat na americký způsob, upéct nelepší jablečný páj i newyorský cheesecake, nazdobit cupcaky, prozradíme oblíbené recepty tex-mex kuchyně, jak na humra atd. Všechny recepty jsou vyzkoušeny a vyladěny v redakční kuchyni časopisu Apetit.


... krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa Nakladatel: Apetit EAN: 9788087575581 ISBN: 978-80-87575-58-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 21,7 × 24,7 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha AMERICKÁ KRÁSA ANEB OBJEVTE VŠECHNY CHUTĚ NOVÉHO SVĚTA - neuveden, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze AMERICKÁ KRÁSA ANEB OBJEVTE VŠECHNY CHUTĚ NOVÉHO SVĚTA - neuveden. Edice Apetit na cestách má dalšího člena - kuchařku Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa, která na 160 stranách obsahuje více než 120 receptů pečlivě vybraných a prově ... Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa ... ... . Edice Apetit na cestách má dalšího člena - kuchařku Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa, která na 160 stranách obsahuje více než 120 receptů pečlivě vybraných a prověřených redakcí. Díky tomu dobře známe vaše chutě, víme, co vás baví, a je nám jasné, ...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY