Villa Adda

Villa Adda - Václav Junek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Junek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Villa Adda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Villa Adda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Junek. Číst Villa Adda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Některé domy mají zajímavé osudy, protkané s lidmi, kteří v nich žijí. Ve vile Addě žil pogenerace Fischlů-Rybičků, jejichž rodová linie sahá až do třináctého století. S původně kupeckou rodinou se čtenář však seznamuje v době 19. století, a to nejen v rodinné vile, ale také v kraji okolo Berounky a Kačáku. Jaké životní osudy, dramata i radosti potkají příslušníky této rodiny? Román Václava Junka je literární ságou ve stylu Forsythů, ovšem v ryze českém prostředí. Děj volně prochází dvacátým stoletím a v poněkud otevřeném konci přechází až do dnešních dnů. Na pozadí příběhu ožívají i skutečné události, místa a osobnosti Prahy a především Berounska.


... a complete web-based Association Management Software for Society Accounting, Apartment Management and Communication for Apartment Owner's Association in India Adda is a service to mankind ... Villa Castelbarco - Home | Facebook ... . Signup for awosem services. ADDA is the #1 apartment & housing society management software.Online payment of maintenance dues, accounting, facility & visitor management, intercom. The Apartment SuperApp powered by #1 Apartment Management Software for Maintenance, Billing, Accounting, Visitor Management, Helpdesk, Communication & more ... Villa Ada is a park in Rome, Italy, with a surface of 450 acres (1.8 km 2) it is the second largest in the city after Villa Doria Pamphili. It is located in the northeastern part of th ... Apartment Management Software - ADDA: Apartment Society ... ... ... Villa Ada is a park in Rome, Italy, with a surface of 450 acres (1.8 km 2) it is the second largest in the city after Villa Doria Pamphili. It is located in the northeastern part of the city. Histor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY