3x Hercule Poirot 2

3x Hercule Poirot 2 - Agatha Christie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
3x Hercule Poirot 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?3x Hercule Poirot 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst 3x Hercule Poirot 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další trojice napínavých případů pro malé šedé buňky belgického detektiva Hercula Poirota. Velká čtyřka, špionážní román z roku 1927, představuje nečekaně akčního Poirota. Než odhalí pravidla boje s mezinárodním zločinem, musí Poirot v souboji se čtveřicí zdatných protivníků a jejich rozsáhlou mezinárodní sítí dokonce několikrát prohrát. Nebýt jeho, nejen kapitán Hastings, ale celý svět by se dočkal konce. Poirot má pro přítele, pro nepřítele, ale i pro čtenáře nejedno drsné překvapení, představí nám svého bratra, a snad se i ožení... V Záhadě Modrého vlaku (1928) dojde k vraždě, jejímž motivem může být loupež, láska, nenávist... Zprvu široký okruh podezřelých se postupně zužuje, i když dlouho nemá jasno ani policie. Jen Poirot postupuje v případu a odhaluje falešné existence, falešné city i pokřivené vztahy. Pomůže dopadnout vraha – i ochránit náhodnou spolucestující, sympatickou, chytrou a vnímavou Katherine, jež zažije svou vlastní detektivku – a také první milostné vzplanutí. Tučné dědictví po tetičce Emily – to je zápletka románu Němý svědek z roku 1937. Příbuzní už se nemohou dočkat peněz, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít. Nakonec se do toho vloží pes Bob a nastraží na milou Emily past v podobě míčku zapomenutého na schodech. Anebo ho tam nenechal Bob? A byl to vůbec míček? Ale vždyť je to jedno, teta nakonec stejně zemřela přirozenou smrtí. Nebo ne? A tak přijíždí Hercule Poirot, aby zjistil pravdu.


...cule Poirot 2 book. Read reviews from world's largest community for readers ... Kniha: 3x Hercule Poirot 2 - Agatha Christie | Knihy.ABZ.cz ... . Pre fanúšikov legendárnej Agathy Christie a vôbec pre všetkých milovní... 3x Hercule Poirot 2 Agatha Christie. 3x Hercule Poirot 2. Agatha Christie. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Pre fanúšikov legendárnej Agathy Christie a vôbec pre všetkých milovníkov klasických detektívok je tu druhý výber z diela kráľovnej ... Kniha: 3x Hercule Poirot 2 (Agatha Christie). Nakupujte knihy online vo ... Hercule Poirot - Wikipedia ... ... Kniha: 3x Hercule Poirot 2 (Agatha Christie). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hercule Poirot - The Mystery of the Spanish Chest - Duration: 51:17. Karl Marx 108,562 views. 51...SOUVISEJÍCÍ KNIHY