Dreamologie

Dreamologie - Lucy Keatingová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucy Keatingová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dreamologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dreamologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Keatingová. Číst Dreamologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo by nechtěl potkat kluka svých snů? Alice potká kluka svých snů – doslova. S Maxem cestují po světě a prožívají spoustu krásných a dobrodružných chvil. Ale je v tom háček! O všem se Alici jen sní... Do té doby, než se s otcem přestěhuje do Bostonu a začne chodit na novou školu. A koho ve třídě nepotká? Maxe – kluka z masa a kostí! Není ale takový, jakého si ho Alice představovala. Má komplikovanou povahu a cestu k sobě nenacházejí snadno. Za vším vězí dávný experiment, který jim hranici mezi realitou a snovým světem nadlouho rozostřil. Komediální příběh s laskavě potrhlými hrdiny a spoustou sympatických postav, které čtenáře donutí smát se nahlas!


...ogy was a cute, fun and easy read, mixing contemporary with sci-fi but ultimately, for me, it was nothing special ... Dreamology by Lucy Keating | NOOK Book (eBook) | Barnes ... ... . I didn't find myself entirely connected or attached to either the characters or the plot, although I did appreciate the concept. Dreamology is Calgary's leading supplier of luxury spring, foam, and latex mattresses as well as pillows and textiles; we carry everything you need to get a good night's sleep. Visit Dreamology the next time you need a new mattress in Calgary Dreamology Paperback - March 14, 2017 by Lucy ... Dreamology by Lucy Keating - Goodreads ... . Visit Dreamology the next time you need a new mattress in Calgary Dreamology Paperback - March 14, 2017 by Lucy Keating (Author) She is the author of Dreamology and Literally. Visit Lucy at www.lucykeating.com. Editorial Reviews. This story of the ultimate meet-cute just gets cuter and cuter. Bulletin of the C...SOUVISEJÍCÍ KNIHY