Speciální pedagogika pro zdravotnické obory: 1. díl

Speciální pedagogika pro zdravotnické obory: 1. díl - Jarmila Kelnarová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Kelnarová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Speciální pedagogika pro zdravotnické obory: 1. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Speciální pedagogika pro zdravotnické obory: 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Kelnarová,. Číst Speciální pedagogika pro zdravotnické obory: 1. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Běžnou součástí naší společnosti jsou i lidé se speciálními vzdělávacími potřebami nebo zdravotním a sociálním handicapem. Pro jejich pochopení a plynulou integraci je nezbytná informovanost a znalost jejich speciálních problémů. Předkládaná moderní a stručná učebnice zkušených autorek obsahuje přehled speciálněpedagogických termínů, základní informace a seznamuje i s aktuálními problémy vědního oboru speciální pedagogika. Učebnice je členěna do šesti hlavních kapitol, které jsou zaměřeny na význam předmětu, cíle, úkoly a klasifikaci speciální pedagogiky. Další kapitoly se věnují přístupům společnosti vůči jedincům s postižením v jednotlivých historických etapách, integraci osob s postižením do společnosti. Poslední kapitola je věnována pedagogicko-psychologickým poradenským službám.


... Speciální pedagogika pro zdravotnické obory - Matějková Eva, Kelnarová Jarmila, Vojkovská Gabriela speciálněpedagogických termínů, základní informace a seznamuje i s aktuálními problémy vědního oboru speciální pedagogika ... Eva MATĚJKOVÁ | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .Učebnice je členěna do šesti hlavních kapitol, které jsou zaměřeny na význam předmětu, cíle, úkoly a klasifikaci speciální pedagogiky. Speciální pedagogika pro zdravotnické obory 1. díl - Jarmila Kelnarová, Eva kolektiv autorů, Gabriela Matějková. Běžnou součástí naší společnosti jsou i lidé se speciálními vzdělávacími potřebami nebo zdravotním a sociálním handicapem. Pro jejich pochopení a plynu ... Pedagogika 1 - Vyhledávání na Heureka.cz ... . díl - Jarmila Kelnarová, Eva kolektiv autorů, Gabriela Matějková. Běžnou součástí naší společnosti jsou i lidé se speciálními vzdělávacími potřebami nebo zdravotním a sociálním handicapem. Pro jejich pochopení a plynulou integraci je nezbytná informovanost a znalost... Speciální pedagogika pro zdravotnické obory Autor: Kelnarová, Jarmila, Matějková, Eva a Vojkov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY