Finanční výklady tarotu: a výklady na práci

Finanční výklady tarotu: a výklady na práci - Zuzana Antares | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Antares
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Finanční výklady tarotu: a výklady na práci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Finanční výklady tarotu: a výklady na práci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Antares. Číst Finanční výklady tarotu: a výklady na práci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeden z nejčastějších dotazů, pokládaný ve výkladech, jsou otázky na kariéru, úspěch, práci a peníze. Tento návod vás naučí, jak najít cestu k prosperitě a materiálnímu zdaru a jak se vyhnout nemilým situacím v zaměstnání a nakládání s penězi. Druhá ze série příruček, zabývající se praktickou aplikací výkladu tarotu v různých životních situacích. Knížka napomůže najít ten správný význam karet i karetních celků pro praktickou, ryze pozemskou oblast vlastnictví, kariéry a peněz. Jako bonus jsou uvedena šťastná čísla pro sázky!


...ní výklady tarotu a výklady na práci ... Finanční výklady tarotu — Kniha.cz ... . ... Jeden z nejčastějších dotazů, pokládaný ve výkladech, jsou otázky na kariéru, úspěch, práci a peníze. Tento návod vás naučí, jak najít cestu k prosperitě a materiálnímu zdaru a jak se vyhnout nemilým situacím v zaměstnání a nakládání s penězi. Druhá ze série ... Výklady celého Tarotu; ... Práce, podnikání a vzdělávání spolkne mnoho našeho času a energie. Většina lidí stráví v práci jedn ... Finanční výklady tarotu: a výklady na práci - KOSMAS.cz ... . Většina lidí stráví v práci jednu třetinu svého života a proto není divu, že nás i silně ovlivňuje a je jedním z ústředních témat, kterým se naše mysl zaobírá. ... Tarotový výklad na čas Finanční výklady tarotu a výklady na práci ... Jeden z nejčastějších dotazů, pokládaný ve výkladech, jsou otázky na kariéru, úspěch, práci a peníze. T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY