Raclette

Raclette - Borut Golub | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Borut Golub
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Raclette.pdf


Chcete si knihu přečíst?Raclette ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Borut Golub. Číst Raclette Online je nyní tak snadné!

POPIS


Notoricky nezaměstnaný hrdina tohoto sžíravého románu s ledovým klidem rozebírá a vzápětí zahazuje do škarpy všechno, co se mu připlete do cesty. Neunikne nikdo: jeho partnerka (humanitární pracovnice), její kolega, její rodiče, nejbližší společný přítel (jehož náklonnost hraničí s intimním vztahem, ovšem pouze k ní), Habsburkové, bývalý spolužák (někdejší kriminálník, dnes úspěšný ekopěstitel), dokonce ani knihy, s nimiž se setkává a které pokaždé nějak záhadně souvisí s borovicemi. To vše vetkáno do příběhu odehrávajícího se během jediného dne, v němž se náš hrdina rozchází se svou partnerkou. A důvod? Rozteklý, pronikavě páchnoucí sýr s exotickým názvem: Raclette. Bravurní stylista Golob umí své čtenáře přinutit k bouřlivým výbuchům smíchu, přestože probíraná témata myslí smrtelně vážně. Jeho kousavě zábavná interpretace světa je tak konzistentně politicky nekorektní, až se téměř zdá, že vlastně docela korektní je.


...tte dinner party is a twist on fondue that can be a crowd-pleaser for birthdays, holidays, showers, and many other special occasions ... Raclette Recipe - Sunset Magazine ... . Raclette is a type of cheese from Switzerland that is prepared with vegetables on a special grill. The grill heats multiple small pans in which guests melt the raclette with vegetables and other toppings of their choice. Raclette (/ r ə ˈ k l ɛ t /) is a semi-hard cheese that is usually fashioned into a wheel of about 6 kg (13 lb). The Alpine cow milk based dairy product is most commonly used for melting, but is also consumed as a slice. Raclette also is a Swi ... Raclette | Definition of Raclette by Merriam-Webster ... . The Alpine cow milk based dairy product is most commonly used for melting, but is also consumed as a slice. Raclette also is a Swiss dish, also very popular in Savoie (France), based on heating the cheese and scraping off (from French: racler) the melted part. Raclette. Cheese has featured quite a bit on my blog lately, and for good reason - we ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY