Parchant z Jižní Karolíny

Parchant z Jižní Karolíny - Dorothy Allisonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dorothy Allisonová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Parchant z Jižní Karolíny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Parchant z Jižní Karolíny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dorothy Allisonová. Číst Parchant z Jižní Karolíny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Twainanebo Kdo chytá v žitě J. D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu Spojených států. Hlavní postavou a zároveň vypravěčkou je dcera patnáctileté servírky, která vyrůstá v početném rodinném klanu věčně opilých strýčků a rychle stárnoucích tet. Rozvrat poklidné rodinné atmosféry nastane ve chvíli, kdy se její matka provdá za nevyzpytatelného Glena. Drásavě autentická výpověď předčasně dospělé dívky je i knihou o lásce a jejích tajemných zvratech. Román byl přeložen do řady světových jazyků a úspěšně zfilmován.


... z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Twaina nebo Kdo chytá v žitě J ... Parchant z Jižní Karolíny - Dorothy Allisonová | Knihy.ABZ.cz ... . D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu Spojených států. Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Twaina nebo Kdo chytá v žitě J. D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu... Drama o pohnutém osudu jedné polorozpadlé rodiny z Jižní Karolíny. Sledujeme především příběh dívky, přezdívané Bone (Je ... Parchant z Jižní Karolíny - Dorothy Allison | Databáze knih ... ... Drama o pohnutém osudu jedné polorozpadlé rodiny z Jižní Karolíny. Sledujeme především příběh dívky, přezdívané Bone (Jena Malone). Její matka nemá v životě štestí na muže. Ty, které měla ráda a měla je ráda i Bone, je brzy opustí. Když se seznámí s… Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Tw...SOUVISEJÍCÍ KNIHY