Hřebeček

Hřebeček - František Skácelík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
František Skácelík
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hřebeček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hřebeček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Skácelík. Číst Hřebeček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý zloděj, který se rozhodl minout kmeny a dát se stranou kolem lesíku, dostihl cesty, kterou ujížděl Řehoř a štval svého koně do stále prudšího běhu. Zloděj dorazil k Maryšce, vysadil vzpouzející se dívku na sedlo před sebe a nedbaje jejího volání o pomoc, ujížděl s ní… Řehoř dohonil prchajícího ničemu. Sotva však přilehl s Hřebečkem k boku jeho koně, chopil zloděj prudkým pohybem ruky Hřebečka za uzdu a chechtaje se zlomyslně mumlal: „Tak přece jsem chytil mládenečka na ženskou návnadu. Ženskou si nech, ale kůň je můj!“ Sotva to však vyslovil, stál už Řehoř vzpřímen na sedle a vytrhl Maryšku z ruky ničemovy. Skoro v témž okamžiku se vzepjal Hřebeček mohutným skokem, vyrval uzdu z ruky zlodějovy, několika novými skoky se octl před spílajícím a překvapeným ničemou a jako vítr se hnal s místa nebezpečí… Rádi byste se, holky a kluci, dověděli, jak to s naším hrdinou dopadne? Začtěte se do knížky, a rázem se ocitnete na statku uprostřed Hané, kde se začíná rodit přátelství malého kluka a hříběte. Z kluka vyroste mládenec a z hříběte překrásný chytrý černý hřebeček. Závist a chamtivost lidí je sice rozdělí, ale oni se hledají a najdou, prchají před nepřáteli, skrývají se, projdou službou u sedláka i cirkusovou manéží, najdou útočiště vhájovně uprostřed tmavého lesa, život jim změní setkání s krásnou, ale lehkovážnou kněžnou, sklízejí slávu i porážky, musí tvrdě platit za chyby, až nakonec… ale víc vám už neprozradíme, všechno se dočtete.


... ·Diminutive of hřebec ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Josef Hřebeček is on Facebook ... Hřebeček Dominik od uživatele eskort - Hotinzerce ... . Join Facebook to connect with Josef Hřebeček and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Jaroslav Hřebeček +420 602 393 062 [email protected] Napište nám! Napište nám! Pomocí tohoto jednoduchého kontaktního formuláře. If you are human, leave this field blank. Vaše jméno (vyžadováno) Váš e-mail (vyžadováno) Předmě ... Aph hřebeček do sportu - Zahraničie - Bazoš.sk ... . If you are human, leave this field blank. Vaše jméno (vyžadováno) Váš e-mail (vyžadováno) Předmět dotazu/zprávy Váš dotaz/zpráva (vyžadováno) ... Appaloosa hřebeček Prodám velice líbivého,narostleho a zdravého ročního hřebečka ve zbarvení Few spot leopard. Hřebeček je homozygotní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY