Devět plchů v pelechu

Devět plchů v pelechu - Radek Malý, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Devět plchů v pelechu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Devět plchů v pelechu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý,. Číst Devět plchů v pelechu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Harmonikové leporelo vázané v červeném plátně ladícím s drobnými detaily ilustrací. Zatímco v klasické básničce ubývají černoušci, v tomto leporelu přibývají zvířátka: První malý plachý plch si toho druhého vytáhne ze zrcadla, další se objeví u továrny na pl(e)chy. Na přibývajících plších si procvičíte nejen počty, ale i skloňování číslovek. Třeba při hlasitém čtení veršů „4 plchům chtělo se procestovat svět“ se nejedno dítě napoprvé zakoktá. Radek Malý připravil pro ilustrátorku Andreu Tachezy hravý text a ta ho doplnila kresbami plšíků lískových, kteří tak trochu připomínají její pověstné plyšové výtvory.


...plchů v pelechu Autor: Malý, Radek a Tachezy, Andrea Nakladatel: Běžíliška EAN: 9788090646735 ISBN: 978-80-906467-3-5 Popis: 1× kniha, skládaná, 12 stran, česky Rozměry: 24,3 × 16 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Všelijaké řečičky pro kluky a holčičky - Knihkupectví ... ... . vydání) Nakladatelství Běžíliška: Devět plchů v pelechu (Harmonikové leporelo vázané v červeném plátně, ve kterém si na přibývajících plších procvičíte nejen počty, ale i skloňování číslovek. Devět plchů v pelechu (nakladatelství Běžíliška) je poctivé, pevné leporelo s úžasnou látkovou červenou vazbou. Ta skvěle ladí s šedosvětlemodrou náladou obrázků a ta zase s hnědokaramelovými ... Devět plchů v pelechu - malý pampúch ... . Devět plchů v pelechu (nakladatelství Běžíliška) je poctivé, pevné leporelo s úžasnou látkovou červenou vazbou. Ta skvěle ladí s šedosvětlemodrou náladou obrázků a ta zase s hnědokaramelovými plchy. No prostě: oko dospělého (mě) a těch nejmenších (Sára) se pokochá, ti větší (Klárka s Terezkou) počítají ... Kniha Devět plchů v pelechu Přidat komen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY