Spirála. Astrologický pohled na vývoj

Spirála. Astrologický pohled na vývoj - Daniela Fischerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Fischerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spirála. Astrologický pohled na vývoj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spirála. Astrologický pohled na vývoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Fischerová. Číst Spirála. Astrologický pohled na vývoj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší velmi originální a v české astrologické literatuře ojedinělý pohled na dvanáct znamení jako na stadia vývoje v mikrosvětě, v makrosvětě a ovšem i v lidském životě. Autorka vidí astrologii jako obraznou, květnatou řeč symbolů, metafor a mýtů. Vykládá planety jako antická božstva, ne jako hmotné nosiče fyzikálních zákonů. Text doplňuje řada básní a trefných citátů.Daniela Fischerová (1948) je známá prozaička a dramatička, která píše pro děti i pro dospělé. Astrologii se věnuje už více než čtyřicet roků. Vydala i knihu astrologického humoru Pikantní astrologie.


...a. Astrologický pohled na vývoj . Kniha přináší velmi originální a v české astrologické literatuře ojedinělý pohled na dvanáct znamení jako na stadia vývoje v mikrosvětě, v makrosvětě a ovšem i v lidském životě ... Kniha: Spirála. Astrologický pohled na vývoj (Daniela ... ... . Autorka vidí astrologii jako obraznou, květnatou řeč symbolů, metafor a mýtů. Astrologický kalendář 2005 Jarmila Gričová kniha online Athény 2004 - Hry XXVIII. olympiády: Oficiální publikace pdf ulozto Atlas pískovcových skalních měst Jiří Adamovič Kniha přináší velmi originální a v české astrologické literatuře ojedinělý pohled na dvanáct znamení jako na stadia výv ... Kniha Spirála. Astrologický pohled na vývoj | Moja-Kniha.sk ... . olympiády: Oficiální publikace pdf ulozto Atlas pískovcových skalních měst Jiří Adamovič Kniha přináší velmi originální a v české astrologické literatuře ojedinělý pohled na dvanáct znamení jako na stadia vývoje v mikrosvětě, v makrosvětě a ovšem i v lidském životě. Vážení čtenáři, ... Spirála. Astrologický pohl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY