V Dlouhonosech zlobí čerti

V Dlouhonosech zlobí čerti - Jiří Kahoun | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kahoun
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
V Dlouhonosech zlobí čerti.pdf


Chcete si knihu přečíst?V Dlouhonosech zlobí čerti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kahoun. Číst V Dlouhonosech zlobí čerti Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Dlouhonosech mají dlouhé nosy, drobné špatnosti tady lidem prodlužují nosy. Pro čerta je to ráj na zemi. Když se ale místňáci začnou k sobě chovat hezky, i zdejšímu čertu Pukavcovi dojde, že je zle. Blíží se Vánoce a lidem to úplně popletlo hlavy. Nápravu může zjednat jen zvláštní čertí jednotka, vyslaná samotným Luciperem, nejvyšším pekelníkem. Čerti Founě, Kalfus, Drbout a Čurda to ale nebudou mít s dobrými obyvateli Dlouhonos vůbec jednoduché. Nakonec Vánoce nejsou zas tak špatný svátek!


...V Dlouhonosech zlobí čerti. Autor: Jiří Kahoun ... V Dlouhonosech zlobí čerti (Jiří Kahoun) | Detail knihy ... ... . Ilustrátor: Lucie Dvořáková. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; Děti do 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Pro kluky; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978 ... Kniha: V Dlouhonosech zlobí čerti - Jiří Kahoun. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodej ... V Dlouhonosech zlobí čerti | Agátin svět ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Příběh se nadějně rozjíždí, když čerti plánují, co všechno v Dlouhonosech vyvedou, aby překazili Vánoce a pak (SPOILER) to vlastně tak nějak vyšumí do prázdna. Nadšení z ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY