Facebooková (ne)závislost: Identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku

Facebooková (ne)závislost: Identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku - Marie Pospíšilová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Pospíšilová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Facebooková (ne)závislost: Identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Facebooková (ne)závislost: Identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Pospíšilová. Číst Facebooková (ne)závislost: Identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku Online je nyní tak snadné!

POPIS


S příchodem internetu se proměnila povaha sociálních vazeb a interakcí. Objevily se nové způsoby, jak utvářet sociální kontakty, prostory, kde je možné spolu komunikovat, ale i nástroje, prostřednictvím kterých tyto interakce mohou probíhat. Mezi nástroje, které přinášejí nové způsoby komunikace, patří i internetové sociální sítě. Autorka se zaměřila na nejpopulárnější z nich – na sociální síť Facebook. V polovině roku 2016 měl Facebook celosvětově 1,7 miliardy uživatelů, tento počet ale neustále narůstá. Nabízí se proto otázka, co je na Facebooku tak zajímavého a přitažlivého, proč se na něj lidé znovu a znovu přihlašují, proč ho většinou už neopouštějí a proč by ho vlastně měli (anebo mohli) opouštět. Autorka hledá odpovědi na tyto otázky na základě teoretických přístupů a kvalitativních rozhovorů vedených s mladými uživateli sociální sítě v českém prostředí. Vychází z Goffmanovy dramaturgické metafory, zkoumá prostředí Facebooku jako interakční region a zjišťuje, čím je tato sociální síť specifická.


...acebooková (ne)závislost -- Identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku - Marie Pospíšilová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... E-kniha: Facebooková (ne)závislost | Knihy.ABZ.cz ... . Nacházíte se zde: Úvod › Archiv › 2018 / 01 › Recenze › POSPÍŠILOVÁ, Marie. Facebooková (ne)závislost: identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku. První vydání. Praha: Univerzita Karlova, nakladatelství Karolinum, 2016. 136 stran. Facebooková (ne)závislost: Identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku Marie Pospíšilová Nakladatel: Karolinum 2016 Facebooková (ne)závislost : ... Facebooková (ne)závislost: Identita, interakce a ... ... . 136 stran. Facebooková (ne)závislost: Identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku Marie Pospíšilová Nakladatel: Karolinum 2016 Facebooková (ne)závislost : identita, interakce a uživatelská kariéra na Facebooku. [Marie Pospíšilová] ... Add tags for "Facebooková (ne)závislost : identita, interakce a uživatels...SOUVISEJÍCÍ KNIHY