Kam se poděl Jeníček?

Kam se poděl Jeníček? - Ivan Binar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Binar
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam se poděl Jeníček?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kam se poděl Jeníček? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Binar. Číst Kam se poděl Jeníček? Online je nyní tak snadné!

POPIS


V domě u řeky pod kaštany jírovci žili byli Jeníček a Marie. S nimi tam někdy pobývali také jejich rodiče – tatínek s maminkou, vědci a badatelé. Většinou však poletovali ve větru a v takových případech se o Jeníčka s Marií musela postarat Kateřina. Jenže Kateřina mívala občas cosi domluveného s jistým lesníkem Kozumplíkem a tak děti občas zůstávaly samy, ale samy se vůbec nebály – vždyť co by se jim mohlo přihodit? Humorné příhody o Jeníčkovi, ale ne tom z perníkové chaloupky, od držitele mnoha prestižních ocenění za dětskou literaturu, Ivana Binara, doprovází ilustrace Evy Sýkorové-Pekárkové. Kniha je určena pro děti od 6 let.


...u řeky pod kaštany jírovci žili byli Jeníček a Marie ... Binar, Ivan : Kam se poděl Jeníček? ... . S nimi tam někdy pobývali také jejich rodiče - tatínek s maminkou, vědci a badatelé. Většinou však poletovali ve větru a v takových případech se o Jeníčka s Marií musela postarat Kateřina. Jenže Kateřina mívala občas cosi domluveného s jistým lesníkem Kozumplíkem a tak děti občas zůstávaly samy ... Kam se poděl Jeníček Jeníček má hlavu plnou starostí. Jeho rodiče odjeli na sympózium do Vídně a kdoví co ... Kam se poděl Jeníček? Ivan Binar | Knihkupectví Daniela ... . Jeho rodiče odjeli na sympózium do Vídně a kdoví co se na takovém sympóziu dělá? Jeho sestra Marie by si nejraději jenom četla a on ji nesmí rušit. A chůva Kateřina má myšlenky jen pro lesníka Kozumplíka a svoje svatební šaty. Kam se poděl Jeníček? Autor: Binar, Ivan Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024255804 ISBN: 978-80-242-5580-4 Ilustrace: Sýkor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY