Zázračné karty pro malé i velké děti

Zázračné karty pro malé i velké děti - Šárka Kadlečíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Šárka Kadlečíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračné karty pro malé i velké děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázračné karty pro malé i velké děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Kadlečíková. Číst Zázračné karty pro malé i velké děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné karty jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi. Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Připomínají nám, že můžeme prožívat štěstí a radost, žijeme-li tady a teď a nevěnujeme-li přílišnou pozornost myšlenkám, které zastírají zázraky přítomného okamžiku. V této sadě karet na vás čeká 39 kamarádů, s nimiž se vydáte na procházku divotvorným světem a kteří si pro vás nachystali krátké veršované vzkazy. Karty, které přitahují vaši pozornost, si můžete najít ve výkladovém sešitě a přečíst si, co dalšího vám chtějí víly, skřítci, andílci či jiné zázračné bytosti sdělit. Kéž i vás dovedou Zázračné karty domů ? do srdce, do vašeho zázračného vnitřního světa!


...teď si můžete k letošním Vánocům předobjednat Zázračné karty a omalovánky pro malé i velké děti! Zároveň můžete přispět na tisk a výrobu karet a omalovánek pro děti na transplantační jednotce a pro malé onkologické pacienty! Zázračné omalovánky pro malé i velké děti (978-80-905028-9-5) Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné omalovánky jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi ... Kniha: Zázračné omalovánky pro malé i velké děti | Knihy ... ... .Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Zázračné karty pro malé i velké děti. KADLEČÍKOVÁ Šárka. Info: Metoda, 2016 (1.) EAN: 9788090502888 ISBN: 978-80-905028-8-8. Hodnocení: 0 hodnocení ... Zázračné karty pro malé i velké děti Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné karty jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi. Jejich p ... Zázračné karty pro malé i velké děti - Šárka Kadlečíková ... ... .Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Zázračné karty pro malé i velké děti. KADLEČÍKOVÁ Šárka. Info: Metoda, 2016 (1.) EAN: 9788090502888 ISBN: 978-80-905028-8-8. Hodnocení: 0 hodnocení ... Zázračné karty pro malé i velké děti Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné karty jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi. Jejich p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY