Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek

Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek - August Derleth, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
August Derleth,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor August Derleth,. Číst Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kultivovaný gentleman se usadí v domě po svém dědečkovi, aby odhalil temná tajemství pohřbená v útrobách domu. Krásná žena se svým přítelem potká dvojníka Edgara Allana Poea v povídce děsivé jako cokoli, co napsal sám Poe. Sochař se vrací z Paříže, aby vytvořil sochu pocházející z jiného světa – sochu, kterou sám nedokáže ovládnout. Tyto a podobné příběhy, propojené mezi sebou typickou lovecraftovskou mytologií, naleznete v knize Strážci z hlubin času obsahující patnáct strašidelných povídek, které sepsal přítel a literární následovník H. P. Lovecrafta August Derleth na základě náčrtů a fragmentů z Lovecraftovy pozůstalosti. S knihou se můžete na vlastní nebezpečí vydat do mrazivé říše věčné temnoty, kde na vás číhá nadpozemská a nevýslovná hrůza.


...ci z hlubin času Autor: Derleth, August a Lovecraft, Howard Phillips Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788075113238 ISBN: 978-80-7511-323-8 Originál: The Watchers Out of Time and Other Překlad: Veselý, Jindřich Popis: 1× kniha, vázaná, 460 stran, česky Rozměry: 11,5 × 19,7 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Lovecraft - Vyhledávání na Heureka.cz ... . vydání) Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek August Derleth, Howard Phillips Lovecraft Strážci z hlubin času Šestnáct mrazivých povídek Howard Phillips Lovecraft ... naleznete v knize Strážci z hlubin času obsahující patnáct strašidelných povídek, které sepsal přítel a literární následovník H. P. Lovecrafta August Derleth na základě náčrtů a fragmentů z Lovecraftovy pozůstalosti. ... Informace / Anotace ke knize: Strážci z hlubin času - Šes ... Strážci z hlubin času / diskuze --- LEGIE - databáze knih ... ... ... naleznete v knize Strážci z hlubin času obsahující patnáct strašidelných povídek, které sepsal přítel a literární následovník H. P. Lovecrafta August Derleth na základě náčrtů a fragmentů z Lovecraftovy pozůstalosti. ... Informace / Anotace ke knize: Strážci z hlubin času - Šestnáct mrazivých povídek. Kultivovaný ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY