Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři

Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři - Ruth J. Weiniger | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ruth J. Weiniger
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruth J. Weiniger. Číst Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy o proroku Eliášovi, tajemném poutníkovi, si vyprávějí lidé skoro po celém světě. Eliáš putuje nebem i zemí, pouští i mořem. V převleku za žebráka, poutníka či šaška pomáhá malým i velkým. Vypráví se, že je neviditelně přítomný všude, kde je vysloveno jeho jméno, kde na něj někdo jen pomyslí. - Jestli je to pravda, pak až se začtete do prvních řádek této knihy, přijde i k vám... Výběr z biblických příběhů a židovských, křesťanských a muslimských legend o proroku Eliášovi je určen pro všechny, kdo se nebojí pohádek ukrývajících více než jeden význam. Pověstí a legend, v nichž se objevují démoni, bohové, světci a proroci.


...vy příběhy na nebi, na zemi a na moři Autor: Weiniger, Ruth J ... Ilustrace k Eliášovým příběhům | www.berounskyregion.cz ... . Nakladatel: Malvern EAN: 9788075300478 ISBN: 978-80-7530-047-8 Ilustrace: Weiniger, Rézi Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 21,4 × 30,1 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Kniha: Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři - Ruth J. Weiniger Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Kniha Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři iba za ... Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha Eliášovy příběhy na nebi, na zemi a na moři iba za 12,59 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Příběhy o proroku Eliášovi, tajemném poutníkovi, si vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY