Planeta mezi dvěma slunci

Planeta mezi dvěma slunci - Robert Fabian | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Fabian
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Planeta mezi dvěma slunci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Planeta mezi dvěma slunci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Fabian. Číst Planeta mezi dvěma slunci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vesmír je nebezpečné místo. Není snadné v něm přežít. A někdy je těžké i zemřít. Vězeňská transportní loď SFPS Tecora se zřítí v nehostinné poušti žhavé planety mezi dvěma slunci. Ze stovek lidí se zachrání osm trosečníků. Pětice trestanců, jeden dozorce a dva civilisté. Nemají se zrovna v lásce. Ale jestli chtějí přežít, musí se naučit spolupracovat. Není to snadné. A kolem vraku Tecory se nehybnou pouští plíží neznámé nebezpečí. Pod hvězdami číhá smrt. Je to čistokrevná scifi, stejně drsná jako klima neznámé planety, na které se odehrává. -- reedice v autorově novém přebrusu.


...mezi dvěma slunci je výborná kniha, moc se mi líbila, ale prožívat děj této knihy bych nechtěl ani za zlaté prase, úmrtnost postav se kterými se seznámíme na začátku knihy je až neskutečná, kniha rozhodně není pro čtenáře milující šťastné konce ... Kniha: Planeta mezi dvěma slunci (Robert Fabian) | Martinus ... . Planeta mezi dvěma slunci - AUDIOKNIHA - trailer Walker & Volf - vydavatelství audioknih ... Vězeňská transportní loď SFPS Tecora se zřítí v nehostinné poušti žhavé planety mezi ... Robert Fabian - Planeta mezi dvěma slunci Elmmont. Loading... Unsubscribe from Elmmont? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 21. Loading... Audiokniha Planeta mezi dvěma slunci obsahuje sci-fi příběh, jehož autorem je Robert Fabian, čt ... Planeta mezi dvěma slunci | O2 Knihovna ... ... Robert Fabian - Planeta mezi dvěma slunci Elmmont. Loading... Unsubscribe from Elmmont? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 21. Loading... Audiokniha Planeta mezi dvěma slunci obsahuje sci-fi příběh, jehož autorem je Robert Fabian, čte Tomáš Mařas. Drsní jako Mariňáci? Nebo ještě drsnější...SOUVISEJÍCÍ KNIHY