Molekuly emocí: Věda v pozadí medicíny těla a mysli

Molekuly emocí: Věda v pozadí medicíny těla a mysli - Candace B. Pert | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Candace B. Pert
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Molekuly emocí: Věda v pozadí medicíny těla a mysli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Molekuly emocí: Věda v pozadí medicíny těla a mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Candace B. Pert. Číst Molekuly emocí: Věda v pozadí medicíny těla a mysli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč se cítíme tak, jak se cítíme? Jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví? Jsou naše tělo a mysl od sebe navzájem odlišné, nebo fungují společně jako součást propojeného systému? Propojení těla a mysli. Ve své průkopnické knize Molekuly emocí Candace Pert poskytuje překvapivé a přesvědčivé odpovědi na tyto a další náročné otázky, o kterých vědci a filozofové uvažovali už po staletí. Její průkopnický výzkum o tom, jak chemikálie uvnitř našich těl tvoří dynamickou informační síť, propojující mysl a tělo, není pouze provokativní, nýbrž revoluční. Na základě stanovení biomolekulárního základu našich emocí a vysvětlení těchto nových vědeckých poznatků jasným a přístupným způsobem nám autorka umožňuje pochopit sama sebe, své pocity a spojení mezi naší myslí a naším tělem – těla-mysli – způsobem, který jsme si možná nikdy předtím nemohli představit. Molekuly emocí je dominantní dílo, plné pochopení a moudrosti a ovládnutí této vzácné síly ke změně způsobu, jakým vidíme svět a sami sebe.


...průkopnické knize Molekuly emocí Candace Pert poskytuje překvapivé a přesvědčivé odpovědi na tyto a další náročné otázky, o ... Knížka Molekuly emocí Věda v pozadí medicíny těla a mysli ... ... ... Zobrazit celý text Molekuly emocí Věda v pozadí medicíny těla a mysli Všechny informace o produktu Kniha Molekuly emocí Věda v pozadí medicíny těla a mysli - Candace B. Pert, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Molekuly emocí Věda v pozadí medicíny těla a mysli - Candace B. Pert. Věda v pozadí medicíny těla a mysli . Candace B. Pert; Candace B. Pert . 4,4 ... který jsme si možná nikdy předtím nemohli ... Molekuly emocí - Věda v pozadí medicíny těla a mysli ... ... . Pert. Věda v pozadí medicíny těla a mysli . Candace B. Pert; Candace B. Pert . 4,4 ... který jsme si možná nikdy předtím nemohli představit. Molekuly emocí je dominantní dílo, plné pochopení a moudrosti a ovládnutí této vzácné síly ke změně způsobu, jakým vidíme svět a sami sebe. Čítaj viac. Kúpte spolu Molekuly emocí - Věda v pozadí medicíny ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY