Bivoj

Bivoj - Juraj Červenák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bivoj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bivoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Bivoj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řeka Vltava odděluje území kmene Čechů od Návu, knížectví duchů na zapovězeném východním břehu. Pouze jednou za rok je vladykům a stařešinům dovoleno překročit její tok a vystoupit na posvátný Chrasten, aby tam ve svatyni Vyšehrad obětovali bohům a žádali kněžnu Libuši o hadačské předpovědi a rozsudky ve vzájemných sporech. Letos však výroční slavnosti předcházejí zlá znamení. Libušina sestra Kazi byla cestou ze svého hradiště napadena děsivým démonem s kančí podobou. Vědmu v poslední chvíli zachránil Bivoj, syn Sudivojův, lovec z rodu Strošovců. Kdo běsa vyvolal? Proč se někdo pokouší zasít mezi české lechy svár? A jak to souvisí s varováním ducha Libušina otce, váženého knížete Kroka, který se zjevil svým dcerám a přinesl zvěst o hrozbě, přicházející z tajemných končin až někde za hvozdy mrtvých? Kompletní vydání všech dobrodružství slovanského reka. Obsahuje novelu "Vládce stříbrného šípu" a romány "Bivoj běsobijce" a "Bivoj válečník".


...IVOJ a.s. patří mezi přední zpracovatele uzenin a šunek ... ADVANCED LASER DEVELOPMENT (ALD) | HiLASE ... . Při výrobě si velmi zakládáme na dodržování tradičních receptur a výrobních postupů. Bivoj je český legendární hrdina, který měl podle pověsti chytit na Kavčí hoře (dříve Kančí hora) divokého kance za uši, dát si ho na záda a odnést ho na hrad Libušín.Za tento čin měl získat Kazinu ruku. Jejich prvorozený syn Rodislav měl na paměť tohoto činu přijmout do erbu kančí hlavu.. V Čechách byla poprvé pověst o takto uloveném kanci ... Category:Bivoj - Wikimedia Commons ... .. V Čechách byla poprvé pověst o takto uloveném kanci (resp. svini ... druhý díl této série. doufám, že jste zbystřili mozky :) Dosahuje nejvyšší kvality, je bez obsahu lepku, laktózy, glutamátu a aromat. Ve Fresh packu - z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY