Originály: Jak nonkonformisté hýbou světem

Originály: Jak nonkonformisté hýbou světem - Adam Grant | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Grant
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Originály: Jak nonkonformisté hýbou světem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Originály: Jak nonkonformisté hýbou světem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Grant. Číst Originály: Jak nonkonformisté hýbou světem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý z nás je originál. Každý může přijít s nápadem, který změní svět nebo aspoň kousek světa kolem nás. Případné obavy z rizika jsou naprosto přirozené a neměly by vás odradit. Autor, profesor psychologie práce a konzultant řady významných firem, vám radí, jak pro svůj nápad získat spojence, jak si správně načasovat akci, jak podporovat kreativitu u svých dětí a v kolektivu. Uvádí spoustu příběhů významných osobností, které významně zasáhly do světa politiky, technologií, obchodu, sportu či zábavy.


...ly Jak nonkonformisté hýbou světem. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Nov strnka 2 - svkhk.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Originály: Jak nonkonformisté hýbou světem. Pája | ŽENA s.r.o. Vloženo 6. 3. 2017 Inspirovat se. Líbí se mi. 2 327. Kniha Originály: Jak nonkonformisté hýbou světem. NEBOJTE SE BOŘ ... Adam Grant citáty (33 citátů) | citáty osobností ... .r.o. Vloženo 6. 3. 2017 Inspirovat se. Líbí se mi. 2 327. Kniha Originály: Jak nonkonformisté hýbou světem. NEBOJTE SE BOŘIT MÝTY A MĚNIT SVĚT K LEPŠÍMU! Každý z nás je originál. Originály. Jak nonkonformisté hýbou světem Autor: Adam Grant Přeložila: Jana Svašková. Počet stran: 376 Vazba: vázaná Formát: 125×200 mm ISBN: 978-80-8111-398-7 Dopo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY