Bajonet po němcích

Bajonet po němcích - Jaroslava Šálková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Šálková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bajonet po němcích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bajonet po němcích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Šálková. Číst Bajonet po němcích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lehké víkendové čtení do vlaku nebo na chalupu představují tři příběhy s detektivní zápletkou, zasazené do prostředí chatařských osad a lesních tábořišť trampů. Oliva Foglová, bývalá sekretářka věhlasného pražského advokáta, pátrá po stopách kriminálních činů, aby je spolu s poukázáním na pravého pachatele taktně předkládala vyšetřovateli Krouckému.Pomocníky jsou sousedé ze Staré osady, kde stále vládne kolorit Divokého Západu – svérázný docent Jeřábek, malíř Kotík, prodávající kresby svých modelek po hospodách, dále kovboj Střecha a zasmušilý zálesák Cal vera s gibsonem a vlčákem po boku. Mezi chatami se plíží podivín Karbulka, jenž chatařům vyhlásil nesmiřitelnou válku. Čas nad městečkem Poříčí, nad řekou, chatařskou oblastí, zalesněnými kopci a skalnatými roklemi plyne tiše a pomalu rychlostí letního deště. Krajina voní trávou, rozpáleným pískem ze skal, a dřevěnými stěnami srubů. A zločinně prolitou krví, samozřejmě.


...vejte knihu Bajonet po Němcích v internetovém knihkupectví Megaknihy ... kolorit - ABZ.cz: slovník cizích slov ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Bajonet po Němcích z nakladatelství . Václav Vávra . Kniha je brožovaná, má 184 stran, a ilustroval ji . Marko Čermák. Ukázka z knihy . Recenze . K dostání je v internetových knižních obchodech, v e-shopu www.trampsky-magazin.cz . nebo přímo v nakladatelství VV. na adrese . www.intercrosse.eu . Běžná cena je 179 Kč Bajonet po n ... Bajonet po Němcích - Megaknihy.cz ... . na adrese . www.intercrosse.eu . Běžná cena je 179 Kč Bajonet po němcích Autor: Šálková, Jaroslava Nakladatel: Václav Vávra EAN: 9788087875094 ISBN: 978-80-87875-09-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 179 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) bajonet po nĚmcÍch 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY