Ďábel je taky jenom člověk

Ďábel je taky jenom člověk - Hans Rath | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hans Rath
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábel je taky jenom člověk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďábel je taky jenom člověk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Rath. Číst Ďábel je taky jenom člověk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psychoterapeuta Jakoba Jakobiho navštíví nezvaný host. Chlapík se jmenuje Anton Auerbach, a nepřeje si nic menšího, než koupit Jakobovu duši. Ta má totiž od chvíle, co se Jakob setkal s Bohem, mimořádnou cenu. Pro koho? Pochopitelně pro ďábla. Nikým jiným totiž Auerbach podle svého tvrzení není. Rozčilený Jakob odmítá na prodej duše byť jen pomyslet a „Toniho“ nebere vážně. Jenomže domnělý ďábel má v rukávu nejedno eso. Jakobův život se den po dni mění v učiněné peklo. Teď by se mu opravdu hodila boží pomoc … Druhý díl románu A Bůh pravil: Musíme si promluvit !


...h: Ďábel je taky jenom člověk. 3. 3. 2017; ... Ďábel je taky jenom člověk CZ | Anch-books ... ... Toni Auerbach je totiž dokonalý ďábel. Vezměte si toho v tarotové podobě a máte jeho podobenku. Nabízí, podbízí, vyhrožuje! Je slastný a má slabost pro hořké konce. Alkohol a drogy patří do jeho repertoáru, umí nabídnout přesně ty pravé - s cíleností hodnou ... Kniha Ďábel je taky jenom člověk Přidat komentář. karel0684. 1 25.09.2019. Už je to delší sobu, co jsem ... Ďábel je taky jenom člověk - Hans Rath | Databáze knih ... . 1 25.09.2019. Už je to delší sobu, co jsem tu knihu dočetl. ... Ďábel je taky jenom člověk Autor: Rath, Hans Nakladatel: ANCH BOOKS EAN: 9783945803172 ISBN: 978-3-945803-13-4 Překlad: Škultéty, Michaela Popis: 1× kniha, brožovaná, 324 stran, česky Rozměry: 14 × 19,5 cm Rok vydání: 2016 Všechny inf...SOUVISEJÍCÍ KNIHY