Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II)

Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II) - Richard Dawkins | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Dawkins
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II).pdf


Chcete si knihu přečíst?Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Dawkins. Číst Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokračuje na cestě intelektuálního vývoje a vědeckého zkoumání. Po vydání prvních knih, které se staly bestselery a přinesly s sebou i neočekávanou celosvětovou slávu, začaly přicházet pozvánky na světové konference a vystupování v televizi. Objevily se ale také první kontroverze, nesouhlas a boj s ignorancí, které však jen přispěly k posílení vlastních názorů a důrazu na otevřenou mysl. Kniha není psána vytvořena chronologicky. Jedná se spíše o řadu vzpomínek psaných s nadhledem, rozdělených tematicky a přerušovaných odbočkami a humornými historkami, jako je například televizní natáčení „taxíkové evoluční teorie“. Znovu se objevuje Oxford a další význačné univerzity – tentokrát jako místa, kde Dawkins vyučuje na profesorských postech. Spolu s autorem cestujeme po celém světě, připojujeme se k vědeckému výzkumu hmyzu v Panamském průplavu, želv na Galapágách či lemurů v Jižní Karolíně. Účastníme se vědecké konference na německém zámku, vystupování v japonské televizi nebo debaty týkající se náboženství na americké jižanské univerzitě.


...sk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II) Richard Dawkins Nakladatel: Dybbuk 2017 Záblesk v temnotě ... Výpis knih v žánru Biografie, životopisy, osudy ... . 19,79 € ... Jak jsem žil s vědou (Paměti II) Richard Dawkins; Richard Dawkins . 4,8 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Ezoterika a duchovno Prírodné vedy Novely, poviedky, antológie Spoločenské vedy. Je členom New College a prednáša na Oxfordskej univerzite. ... Záblesk v temnotě - Jak jsem žil s vědou (Paměti II) - Richard Dawkins Druhý díl autobiografie nej ... Posileni zil levně | Blesk zboží ... . ... Záblesk v temnotě - Jak jsem žil s vědou (Paměti II) - Richard Dawkins Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokračuje na cestě intelektuálního vývoje a vědeckého zkoumán... Jak jsem žil s vědou (Paměti II) DAWKINS Richard. Info: Dybbuk, 2016 (1.) - váz., 480 str. Z an...SOUVISEJÍCÍ KNIHY