Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou

Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou - John G. Miller | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John G. Miller
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John G. Miller. Číst Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vynikající společnosti dennodenně podnikají kroky a prosazují standardy, aby si udržely zákazníky, zvýšily tržby i podíl na trhu a budovaly si dobrou pověst. Všichni v těchto společnostech se drží hodnot a konají kroky, ať už individuálně či kolektivně, které nejsou vždy lehké ani zřejmé, ale zato nepřekonatelně účinné. John Miller nám v této moudré a přístupně napsané knize díky své oddanosti zásadám osobní odpovědnosti a na základě silných a pravdivých příběhů těch nejlepších společností předkládá zásady a způsoby chování, které tyto společnosti odlišují od průměrných, a nabízí čtenářům cestu, jak tyto principy uplatnit v jejich vlastní práci. Díky trefným a vždy stejně podnětným příspěvkům je kniha Vynikněte! současně příručkou, rádcem i zdrojem inspirace. Je plná praktických nápadů, které jednotlivci i týmy od zasedacích místností až po sklad mohou a měli by využívat každý den a pomoci tak vytvořit uznávanou společnost, se kterou budou spokojení jak zákazníci, tak akcionáři.


...v: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou - „Kniha Vynikněte! je v každém ohledu trefou do černého: obsahuje praktické informace, skvělé příběhy a snadno se čte ... Rozpočtové pravidlá v praxi | Odborná literatúra a ... ... . (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) Autor: John G. Miller - - Vynikající společnosti dennodenně podnikají kroky a prosazují standardy, aby si udržely zákazníky, zvýšily tržby i podíl na trhu a budovaly si dobrou pověst. Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) autor: Miller John G. dopor. cena: 249 Kč naše cena: 222Kč 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedin ... Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v ... ... . Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) autor: Miller John G. dopor. cena: 249 Kč naše cena: 222Kč 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY