Naše třídní je mimozemšťan!

Naše třídní je mimozemšťan! - Jiří Šandera | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šandera
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Naše třídní je mimozemšťan!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naše třídní je mimozemšťan! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šandera. Číst Naše třídní je mimozemšťan! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kamarádi - Bára, Katka, Monika a Honza - podezírají všechny kolem, hlavně učitele, že právě oni jsou z jiné planety. Když v knihovně objeví tajemnou knihu o mimozemské civilizaci, stane se něco, o čem ani nesnili - dostanou šanci odletět na planetu Majusa. Musí však překonat spoustu překážek a splnit nelehké úkoly. Podaří se jim to? Odletí všichni? Od toho okamžiku se jim změní život. Zažívají jedno dobrodružství za druhým, napětí, strach, ale i první lásku a zkoušku přátelství. Příběh ze školního prostředí má detektivní zápletku a nečekané rozuzlení. Přečteš ho jedním dechem.


...třídní je mimozemšťan! Vím to jistě!" S takovou zaručenou zprávou přišla jednoho pondělního rána do školy Katka ... Kniha Naše třídní je mimozemšťan! - Trh knih - můj ... ... . Zpráva se rozkřikla po celé škole. Kamarádi - Bára, Katka, Monika a Honza - podezírají všechny kolem, hlavně učitele, že právě oni jsou z jiné planety. Naše třídní je mimozemšťan, Milonice (okres Blansko). 21 likes. Příběh ze školního prostředí má detektivní zápletku a nečekané rozuzlení. Přečteš ho jedním dechem. „Naše třídní je mimozemšťan! Vím to jistě!" S takovou zaručenou zprávou přišla j ... Naše třídní je mimozemšťan! - Jiří Šandera | KOSMAS.cz ... ... . Přečteš ho jedním dechem. „Naše třídní je mimozemšťan! Vím to jistě!" S takovou zaručenou zprávou přišla jednoho pondělního rána do školy Katka. Zpráva se rozkřikla po celé škole. Kamarádi - Bára, Katka, Monika a Honza - podezírají všechny kolem, hlavně učitele, že právě oni... „Na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY