Zakázané přání

Zakázané přání - Jessica Khoury | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jessica Khoury
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zakázané přání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zakázané přání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessica Khoury. Číst Zakázané přání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když Aladin objeví kouzelnou lampu, džinka Zahra se zjeví ve světě, který neviděla stovky let – světě, kde jsou zapovězena kouzla a samotná existence Zahry je nebezpečná. Aby přežila, musí se s pomocí prastaré magie skrývat, dokud její nový pán nevysloví svá tři přání. Jakmile se však naskytne příležitost vysvobodit se, Zahra se musí rozhodnout: je její svoboda důležitější než její láska? Vzrušující příběh o zradě, zapovězené lásce a nebezpečné magii.


...né přání Autor: Khoury, Jessica Nakladatel: Marmer Media EAN: 9788027006427 ISBN: 978-80-270-0642-7 Originál: The Forbidden Wish Překlad: Krejčová, Dana Popis: 1× kniha, brožovaná, 302 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Kniha Zakázané přání - Jessica Khoury | knizniklub.cz ... . vydání) Kniha Zakázané přání Přidat komentář. DreamerX9. 13. dubna. Trochu jinak zpracovaný příběh o Aladinovy ale kniha mě bavila. ... Zakázané přání je skvěle zpracovaným retellingem pohádky o Aladinovi. Jessica Khoury jej ale navíc obohacuje o zcela nový směr, který nebudete čekat, bude vás překvapovat a vy se nakonec rádi necháte unášet na křídlech Zahřin ... Zakázané uvolnění - 3. Respektujme přání ostatních - YouTube ... . ... Zakázané přání je skvěle zpracovaným retellingem pohádky o Aladinovi. Jessica Khoury jej ale navíc obohacuje o zcela nový směr, který nebudete čekat, bude vás překvapovat a vy se nakonec rádi necháte unášet na křídlech Zahřiných kouzel s Aladinem po boku. The next video is starting stop. Loading... Watch Que...SOUVISEJÍCÍ KNIHY