Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt

Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt - Edward O. Wilson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Edward O. Wilson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edward O. Wilson. Číst Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška. Emeritní profesor entomologie na Harvardově univerzitě a držitel dvou Pulitzerových cen za literaturu faktu se těší přezdívkám jako „otec sociobiologie“, či dokonce „otec biodiverzity“. Přestože jej čtenáři znají jako zapáleného humanistu, který nechová velké sympatie k organizovanému náboženství, patří k odpůrcům předního ateisty Richarda Dawkinse. Dlouhá léta s ním i řadou dalších biologů vede spor, který se dotýká nejhlubších tajemství původu lidského druhu, spor o samu podstatu člověka. Ve své nejnovější knize O smyslu lidské existencedává čtenářům nahlédnout do stěží uvěřitelného světa mikrobů, poodkrývá tajemství vysoce organizovaných společenských druhů, jako jsou mravenci, zamýšlí se nad rolí náboženství, a dokonce i nad možnostmi existence života mimo naši planetu. Je to fascinující okno do mysli jednoho z nejvýznamnějších vědců současnosti.


...lidské existence - Evoluce a náš vnitřní konflikt - Edward Osborne Wilson - Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška, ... Smysl lidské existence - Antikvariát Alfa ... .. | Nakladatelství Dokořán Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt Edward O. Wilson Nakladatelé: Argo , Dokořán 2016 Kniha: Smysl lidské existence - Evoluce a náš vnitřní konflikt - Edward O. Wilson. Fungujeme! ... Podtitul: Evoluce a náš vnitřní konflikt. Autor se nejprve zabývá otázkou, odkud se vzal člověk jako živočišný druh, a problematikou lidské přirozenosti a přirozeného výběru. Smys ... Smysl lidské existence - Edward O. Wilson | Databáze knih ... . Autor se nejprve zabývá otázkou, odkud se vzal člověk jako živočišný druh, a problematikou lidské přirozenosti a přirozeného výběru. Smysl lidské existence - Evoluce a náš vnitřní konflikt. ... Ve své dosud nejfilozofičtější knize Smysl lidské existence se však obrací k lidským otá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY