Endometrióza a neplodnost

Endometrióza a neplodnost - Bob Flaws | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bob Flaws
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Endometrióza a neplodnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Endometrióza a neplodnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bob Flaws. Číst Endometrióza a neplodnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výzkumy ukazují, že endometrióza zasahuje 15% amerických žen v reprodukčním věku a je hlavní příčinou neplodnosti. Tato kniha vysvětluje, proč jsou endometrióza a neplodnost v současné západní společnosti na vzestupu a popisuje, jak tradiční čínská medicína tato dvě často spolu související onemocnění diagnostikuje a léčí. Kniha zahrnuje návody prevence, stravování, cvičení a relaxačních terapií. Americký spisovatel Bob Flaws patří k nejpopulárnějším autorům v oboru čínské medicíny v anglickém jazyce. Napsal, přeložil nebo vydal více než 80 knížek o čínské medicíně a desítky článků publikovaných v odborných časopisech i populárním tisku. Je bývalým prezidentem a doživotním profesorem Asociace pro akupunkturu v Coloradu, profesorem a ředitelem Národní akademie akupunktury a orientální medicíny a vydavatelem jejího čtvrtletního časopisu. Podle českých statistik trpí u nás endometriózou kolem 250 000 žen – u 30 – 50 % z nich způsobuje endometrióza neplodnost. Konvenční metody léčení jsou někdy dosti drastické – od operačních zákroků po předpisování antidepresiv - a jejich účinnost je často neuspokojivá. Proto přináší nakladatelství Anahita tento „manuál první pomoci“ při endometrióze také českým ženám.


...ióza a neplodnost. Endometrióza je jednou z možných příčin neplodnosti ženy a je častým nálezem u sterilních žen, které podstoupí laparoskopii ... Endometrioza i neplodnost - YouTube ... . Známe několik mechanizmů, kterými může endometrióza neplodnost způsobit. Podle českých statistik trpí u nás endometriózou kolem 250 000 žen - u 30-50 % z nich způsobuje endometrióza neplodnost. Konvenční metody léčení jsou někdy dosti drastické (operačních zákroky, předepisování antidepresiv) a jejich účinnost je často neuspokojivá. Tato kniha je "manuál první pomoci". Příznaky endometriózy. Endometrióza se nejčastěji objevuje u žen v reprodukčním věku. Ze začátku se proj ... Kniha: Endometrióza a neplodnost (Bob Flaws) | Martinus ... . Tato kniha je "manuál první pomoci". Příznaky endometriózy. Endometrióza se nejčastěji objevuje u žen v reprodukčním věku. Ze začátku se projevuje hlavně bolestivou menstruací, která může být mnohem silnější, než na co je žena zvyklá.Obvyklé jsou také tlaky a bolesti v podbřišku.Kromě toho může žena pociťovat bolest při pohlavím styku.Dalším příznakem bývají nezřídka kdy stopy krve v moči. Endo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY