Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé

Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé - Karel Mařík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Mařík
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Mařík. Číst Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší odborným i laickým čtenářům přehled 189 druhů drahých kamenů, rozdělených do 5 kategorií dle frekvence používání a vzácnosti. U každého je uvedena tvrdost, chemické složení, index lomu, specifická váha, dvojlom, disperze, pleochroizmus a magnetická susceptibilita, přičemž všechny číselné údaje byly pro tuto publikaci důkladně revidovány. Vyjma toho autor u každého kamene zmiňuje lokalitu výskytu, obchodní názvy, odrůdy, zvláštní znaky, velikost, unikáty, kameny podobné nebo imitace, jejich použití, úpravy a péči o ně. Důležitou součástí knihy je i obrazový doprovod v podobě 700 původních fotografií surovin a fasetovaných kamenů. Vyjma nich doplňují popis každého kamene piktogramy, které jasně určují možné barevné odstíny a odpovídající cenu.


...ul: Proč jsou drahé kameny tak drahé Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší odborným i laickým čtenářům přehled 189 druhů drahých kamenů, rozdělených do 5 kategorií ... Proč jsou diamanty tak drahé? - NejMag.cz ... ... Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší odborným i laickým čtenářům přehled 189 druhů drahých kamenů, ... Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drah ... Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé. Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší o ... Imitace kamenu z polystyrenu levně | Blesk zboží ... ... Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drah ... Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé. Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší odborným i laickým čtenářům přehled 189 druhů drahých kamenů, rozdělených do 5 kategorií dle frekvence používání a vzácnosti. Náš internetový obchod nabízí drahé kameny, které dělají radost. Pokud chcete získat levný kámen a ušetřit, tak si honem ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY