Nový Zéland sakra na těžko

Nový Zéland sakra na těžko - Jiří Vacek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vacek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový Zéland sakra na těžko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nový Zéland sakra na těžko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vacek,. Číst Nový Zéland sakra na těžko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Touhu poznávat svět ze sedla kola mají Monika a Jirka Vackovi v krvi, a tak překážkou k další velké cestě nebyly ani jejich dvě malé děti. I když Péťa přišel na svět teprve koncem ledna 2015 a poněkud komplikovaněji, na konci prosince téhož roku už seděl se svou tříletou ségrou Bárou v letadle, aby se spolu s rodiči podívali vůbec nejdál, kam to z České republiky jde – na Nový Zéland. Ve vozíku zapojeným za tatínkem najeli za tři měsíce 4010 kilometrů a noci trávili převážně ve stanu. Pro rodiče to však tentokrát byla úplně jiná dimenze cestování. Odpočinek téměř neexistoval, počasí často umělo ukázat svou horší tvář, infrastruktura byla mnohde velmi chudá, krajina kopcovitá, silnice rušné, ploty kam až oči dohlédly a země navíc v létě doslova přeplněná turisty. Ale i tak to byla opět nezapomenutelná cesta, o kterou se s vámi rádi podělí.


...land sakra na těžko. Nový Zéland sakra na těžko Pevná s přebalem lesklá ... Nový Zéland sakra na těžko - Monika Vacková | Databáze knih ... . EAN: 9788090477056. Monika Vacková, Jirka Vacek. Manufacturer: Altiplano. Varianta: Kniha 351 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ... Nový Zéland sakra na těžko Autor: Vacek, Jiří a Vacková, Monika Nakladatel: Vacek EAN: 9788090477056 ISBN: 978-80-9047-705-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 17 × 24,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) 316 Kč Nový Zéland sakra na těžko - Vacková Monika, Vacek Jirka. ... Nový Zéland sakra na těžko - Vacek Jirka, Vacková Monika ... ... . vydání) 316 Kč Nový Zéland sakra na těžko - Vacková Monika, Vacek Jirka. Monika a Jirka Vackovi v krvi, a tak překážkou k další velké cestě nebyly ani jejich dvě malé děti. I když Péťa přišel na svět teprve koncem ledna 2015 a poněkud komplikovaněji, na konci prosince téhož roku už seděl se svou tříletou s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY