Moudrost z knihy Láska, vztahy, přátelství

Moudrost z knihy Láska, vztahy, přátelství - Don Jose Ruiz | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Don Jose Ruiz
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost z knihy Láska, vztahy, přátelství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moudrost z knihy Láska, vztahy, přátelství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Jose Ruiz. Číst Moudrost z knihy Láska, vztahy, přátelství Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knize shrnuje Don Miguel Ruiz základní moudrost ze svého bestselleru Láska, vztahy, přátelství a čtenář se tak může rychle seznámit s těmi nepodstatnějšími myšlenkami, které změní váš život. Toltécká tradice říká, že k naší pravé povaze nás vede štěstí, svoboda a láska. Láska je výsledkem dokonalého zvládnutí vědomí a transformace. Z hlediska Toltéků všechno na světě tvoří láska. Láska je samotný Život. Naučíme-li se opravdu milovat, začneme žít v harmonii s duchem Života, který proudí naším tělem.


... Moudrost z knihy Láska, vztahy, přátelství od Don Miguel Ruiz? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Don Miguel Ruiz: LÁSKA, VZTAHY A PŘÁTELSTVÍ ... . 33 prodejen po celé ČR Moudrost z knihy Láska, vztahy, přátelství Autor: Ruiz, Don Jose Nakladatel: Pragma EAN: 9788075491527 ISBN: 978-80-7349-364-6 Originál: Wisdom from The Mastery of Love Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 9,7 × 10,6 cm Rok vydání: 2016 (2. vydání) Popis Hodnocení 0.0 z 5 hvězdiček 0 Další knihy autora Popis V této knize shrnuje Don Miguel Ruiz základní moud ... Moudrost z knihy Láska, vztahy, přátelství - Don Miguel ... ... . vydání) Popis Hodnocení 0.0 z 5 hvězdiček 0 Další knihy autora Popis V této knize shrnuje Don Miguel Ruiz základní moudrost ze svého bestselleru Láska, vztahy, přátelství a čtenář se tak může rychle seznámit s těmi nepodstatnějšími myšlenkami, které změní váš život. Autor knihy: Don Miguel Ruiz, Téma/žánr: láska - smysl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY