Praktický rádce pro zahrádkáře

Praktický rádce pro zahrádkáře - Jeff Gillman, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeff Gillman,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktický rádce pro zahrádkáře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praktický rádce pro zahrádkáře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeff Gillman,. Číst Praktický rádce pro zahrádkáře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktický, přehledně seřazený rádce rozebírá 100 doporučovaných základních tipů pro zahrádkáře a buď je potvrzuje, nebo vyvrací. Čtenáři se tedy dozví odpovědi na otázky jako: Má se zelenina sázet do řádku? Má se zahrada rýt každý rok? Má se hnojit v horkém počasí? Jsou přírodní hnojiva vždycky nejlepší? a mnoho dalšího. Jednotlivé okruhy se týkají půdy, zavlažování, škůdců, mulčování, pěstování trvalek, letniček a cibulovin, stromů i keřů, zeleniny a ovoce a travních porostů.


... Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od mýtů ... výroba samozavlažovacího květináče ... . 100 otázek a odpovědí od Gillman Jeff,Meleah Maynard? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Praktický, přehledně seřazený rádce rozebírá 100 doporučovaných základních tipů pro zahrádkáře a buď je potvrzuje, nebo vyvrací. Čtenáři se tedy dozví odpovědi na otázky jako: Má se zelenina sázet do řádku? Má se zahrada rýt každý rok? Má se hnojit v horkém počasí? Jsou přírodní hnojiva vždycky nejlepší? a mnoho dalšího. Kupte knihu Praktický rádce pro zahrádkáře od Jeff Gillman, Meleah ... Praktický rádce pro zahrádkáře - Jak odlišit dobré rady od ... ... . Kupte knihu Praktický rádce pro zahrádkáře od Jeff Gillman, Meleah Maynard na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Title: Praktický rádce pro za...SOUVISEJÍCÍ KNIHY