Bezpečná vzdálenost

Bezpečná vzdálenost - Jindřich Tošner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Tošner
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezpečná vzdálenost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bezpečná vzdálenost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Tošner. Číst Bezpečná vzdálenost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo neví co je láska, nezná pravdu. Krize partnerských vztahů má základ v egoismu, obav z „přiblížení“ k druhému, k vlastnímu odhalení. Básnická sbírka má příběh, který čtenáře nutí přečíst knížku jedním dechem. Předešlá sbírka Láskolamy byla zdramatizovaná a dočkala se více, než 15 úspěšných repríz. V Bezpečné vzdálenosti vyslovuje autor za nás pocity při řešení partnerských vztahů, které jsme si netroufli říci nahlas. Doc. MUDr. Jindřich Tošner, CSc. známá osobnost České gynekologické a porodnické spolčenosti, je autorem úspěšných knih: Láskolamy, Místo dotyku, Noční vizita a Nic se nestalo.


...ná vzdálenost se mění s rychlostí. Proto je měřit čas praktičtější než určovat vzdálenost ... Autoškola testy - otázka 06050504 ... . Stačí si tedy všimnout okamžiku, kdy auto jedoucí před námi mine nějaký pevný bod (strom, značka, most, …) a od toho okamžiku napočítat dvě sekundy . Tento odstup (bezpečná vzdálenost) musí být takový, aby při náhlém zabrzdění vpředu jedoucího vozidla druhé vozidlo za ním jedoucí bezpečně zastavilo, resp. nenarazilo do něho. Z hlediska plynulosti silničního provozu lze za náhlé zabrzdění nebo . Bezp ... Bezpečná jízda v autě - Bezpecne cesty ... . nenarazilo do něho. Z hlediska plynulosti silničního provozu lze za náhlé zabrzdění nebo . Bezpečná vzdálenost od vedení Za bezpečnou vzdálenost se k elektrickým vodičům nesmí kromě osob přiblížit ani nástroje pracovníků, mechanismy nebo předměty (i padající) ze staveniště. To platí i pro rostoucí dřeviny...SOUVISEJÍCÍ KNIHY