Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní

Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní - Josef Klíma | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Klíma
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Klíma. Číst Vlastníma očima: aneb před kamerou i za ní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jde o bilanční knihu jednoho z našich nejlepších investigativních reportérů, k jejímuž napsání byl nedobrovolně inspirován stažením pořadu Na vlastní oči zvysílání soukromé TV stanice Nova. Na tomto velmi sledovaném formátu pracoval po dobu 15ti let. Během nich natočil kolem 380 reportáží.Vsouvislosti s nejzávažnějšími kauzami se nejednou ocitl tváří v tvář nejbrutálnějším zločincům. O tom všem poutavě vypráví autor, který má na svém kontě také 25 knih, několik filmových scénářů, televizní seriál, stovky fejetonů. Čtenář se seznámí se zákulisím soukromé televize i s náročností novinářské práce, která obvykle pronikne i do nejintimnějšího soukromí. Kniha je doplněna 16ti stranami černobílých a barevných fotografií z autorova soukromí a doslovem Karla Hvížďaly.


...y informace o produktu Kniha Josef Klíma - Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní - 2 ... Výsledky hledání pro autora ... . vydání - Josef Klíma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Josef Klíma - Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní - 2. vydání - Josef Klíma. Kniha: Josef Klíma - Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní - 2. vydání - Josef Klíma Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Název: Josef Klíma - Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní - 2. vydání. Autor: ... Josef Klíma - Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní ... ... . Název: Josef Klíma - Vlastníma očima aneb Před kamerou i za ní - 2. vydání. Autor: Josef Klíma. Titul je zařazen do žánrů: Liter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY