Predátor: Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu

Predátor: Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu - Matt J. Martin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Matt J. Martin
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Predátor: Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Predátor: Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt J. Martin. Číst Predátor: Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu Online je nyní tak snadné!

POPIS


MQ-1 Predator je dálkově pilotovaný letoun používaný pro pozorování a průzkum nad nepřátelským územím a také k cíleným útokům dvěma raketami Hellfire. V tisku se mu často říká dron nebo robot a mluví se o něm jako o nějakém autonomním stroji, který chladnokrevně zabíjí podle nastaveného programu. Ve skutečnosti má osádku jako jakýkoliv jiný letoun kromě toho, že ta není na jeho palubě, ale v bezpečí na zemi někdy i na druhém konci světa od místa bojového letu. Matt J. Martin je považován za „top gun“ ve světě dálkově pilotovaných letounů. Během skoro čtyř let odlétal novým způsobem boje, který byl až do nedávna přísně tajný, stovky misí na dvou válečných frontách. Spolu se svými kolegy, piloty Predatorů, se aktivně podílel na doslova všech typech akcí ve válce proti teroru v Iráku a v Afghánistánu – pátrání po místě pobytu Usámy bin Ládina, zabití vůdce al-Káidy Abú Zarkávího, bojích americké námořní pěchoty ve Fallúdži a na záchraně dobrovolníků unesených v Afghánistánu Tálibánem. Kniha je plná osobně prožitých vzrušujících příběhů pronásledování a útočení na ozbrojené povstalce v Bagdádu nebo v poušti. Díky televizním kamerám osádky Predatorů prožívají vedení války z větší blízkosti než osádky tradičních bombardérů. Z vyprávění autora je zřejmé, jaký mají dálkově pilotované letouny vliv na moderní bojiště. Součástí knihy je osmistránková barevná fotografická příloha.


...l: Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu MQ-1 Predator je dálkově pilotovaný letoun používaný pro pozorování a průzkum nad nepřátelským územím a také k cíleným útokům dvěma raketami Hellfire ... Vojenské dejiny | Gorila ... . Knihy Vojenství, Military Letectvo Predator - Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu . Naše nabídka. ... Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu. Obsah. Zvětšit obrázek ... MQ-1 Predator je dálkově pilotovaný letoun používaný pro pozorování a průzkum nad nepřátelským ... Predator: Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu MQ-1 Predator je d ... Predator | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Obsah. Zvětšit obrázek ... MQ-1 Predator je dálkově pilotovaný letoun používaný pro pozorování a průzkum nad nepřátelským ... Predator: Pilotem v letecké válce vedené na dálku v Iráku a Afghánistánu MQ-1 Predator je dálkově pilotovaný letoun používaný pro pozorování a průzkum nad nepřátelským úz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY