15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní - Luminita D. Saviuc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Luminita D. Saviuc
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní.pdf


Chcete si knihu přečíst?15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luminita D. Saviuc. Číst 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co vám brání ve skutečném štěstí a životě, po kterém toužíte? Jak získat odvahu nechat některé věci být a zažít to nejlepší, co vám život nabízí? Jak nalézt životní klid a mít radost z každého dne? Autorka, která se sama dokázala vymanit ze složitých podmínek a velkých osobních problémů, vám pomůže vzdát se všeho, co vám způsobuje stres, bolest a smutek a brání vám ve skutečném štěstí. Od lpění na minulosti, strachu, omezujících myšlenek, sebeobviňování a obviňování druhých až po vymlouvání, kritizování, snahu žít podle očekávání druhých a mít vše pod kontrolou. Díky této inspirující a citlivě napsané knížce najdete sílu být sami sebou a mít se rádi takoví, jací jste. Vydejte se na cestu hledání vlastní pravdy. Přestanete se bát změn, získáte sebevědomí a pocítíte hlubokou lásku k životu.


...ny informace o produktu Kniha 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní - Saviuc Luminita D ... 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní ... ., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní - Saviuc Luminita D.. 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní book. Read 61 reviews from the world's largest community for readers. Tato inspirující a citlivě na... 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní Tato inspirující a citlivě napsaná kniha ... 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní ... ... ... 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní Tato inspirující a citlivě napsaná kniha vám dovolí vzdát se navyklých myšlenkových zlozvyků a dosáhnout opravdového štěstí a života svých snů. Nechte za sebou... Doporučuji vám proto vřele, abyste se ponořili do 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní a nechali se inspirovat zkušen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY