Šmalcova abeceda

Šmalcova abeceda - Petr Šmalec | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šmalec
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šmalcova abeceda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šmalcova abeceda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šmalec. Číst Šmalcova abeceda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznávat roztodivný svět skrze Abecedu se děti učily odedávna. Sekorovy štafličky coby A a Bábu břichatou si při psaní velkých liter nejeden z nás vybaví. Petr Šmalec nám konečně nabízí novou verzi. Děti se formou zábavné a nikdy nekončící hry naučí nová slova i nové situace. Obrazové tabule dávají prostor imaginaci malým čtenářům, pro která se písmena mají stát novým světem i otázkám asistujících rodičů. Hádanky na každé stránce rozvádějí či doplňují příběhy, které autor rozehrává v obrazech. Básně současných mladých básníků nejen ilustrují po svém, ale zároveň nabízejí dítěti první dotek "opravdové poezie". Pro děti od čtyř let.


...vořák, Markéta Šimková, Petr Šmalec, Radek Malý / Šmalcova ABECEDA ... Kniha: Šmalcova abeceda - Petr Šmalec | Knihy.ABZ.cz ... . Poznávat roztodivný svět skrze Abecedu se děti učily odedávna. Sekorovy štafličky coby A a Bábu břichatou si při psaní velkých liter vybaví nejeden z nás . Petr Šmalec konečně nabízí novou verzi. Šmalcova abeceda je jeden z pozoruhodných pokusů, jak začínajícímu čtenáři pomoci porozumět kráse lidského slova, a to za přispění ilustrací, které každé z písmen abecedy dovyprávějí. Abeceda by mohla sloužit i jako učební pomůcka moderního typu, kter ... Šmalcova abeceda - Petr Šmalec | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Abeceda by mohla sloužit i jako učební pomůcka moderního typu, která by vedle tradičních slabikářů nabídla poněkud jiný ... Petr Šmalec, ktorý knihu Šmalcova ABECEDA ilustroval, použil tlmené teplé farby väčšinou v hnedozelených odtieňoch. Trochu som sa obávala ako Mimi akceptuje takúto farebnú šk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY