Prostor k navštívení

Prostor k navštívení - Jiří Olšanský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Olšanský
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prostor k navštívení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prostor k navštívení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Olšanský. Číst Prostor k navštívení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyři roky po profilové sbírce „Stroj do lepších časů“, která mapovala hlavně autorovo působení v soutěži Cena Karla Čapka, se fanoušci a čtenáři Jiřího Olšanského dočkali další jeho knihy. „Prostor k navštívení“ tentokrát přináší tři nestejně dlouhé novely, první se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je lidstvo konfrontováno s mimozemskou návštěvou, která jej přiměje k zamyšlení nad jinými způsoby komunikace, druhá připomene pohnutý život moravského světoběžníka v době císaře pána a poslední nám přiblíží husitskou epizodu života knížete Zikmunda Korybuta. Tři příběhy, plné neotřelých myšlenkových spojení promyšleně vyjádřených vybraným a přesto hravým jazykem, vrací čtenáři radost ze čtení české beletrie.


...Prostor k navštívení" tentokrát přináší tři nestejně dlouhé novely, první se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je lidstvo k onfrontováno s mimozemskou návštěvou, která jej přiměje k zamyšlení nad jinými způsoby komunikace, druhá připomene pohnutý život moravského světoběžníka v době císaře pána a ... Veřejný park na Měděnci - EVERGREENS ... ... Prostor k navštívení Autor: Olšanský, Jiří Nakladatel: Nová vlna EAN: 9788085845570 ISBN: 978-80-85845-57- Popis: 1× kniha, brožovaná, 350 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) „Prostor k navštívení" tentokrát přináší tři nestejně dlouhé novely, první se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je lidstvo konfrontováno s mimozemskou návštěvou, která jej přiměje k zamyšlení nad jinými způsoby komunikace, druhá připomen ... Jiří Olšanský | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) „Prostor k navštívení" tentokrát přináší tři nestejně dlouhé novely, první se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je lidstvo konfrontováno s mimozemskou návštěvou, která jej přiměje k zamyšlení nad jinými způsoby komunikace, druhá připomen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY