Dračí učedník: Kroniky drakologů (3)

Dračí učedník: Kroniky drakologů (3) - Dugald A. Steer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dugald A. Steer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračí učedník: Kroniky drakologů (3).pdf


Chcete si knihu přečíst?Dračí učedník: Kroniky drakologů (3) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dugald A. Steer. Číst Dračí učedník: Kroniky drakologů (3) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve třetím díle populární drakologické série se sourozenci Daniel a Beatrice Cookovi chystají spolu s rodiči a se svým dračím mazlíčkem Plamencem otevřít útulek pro opuštěná dráčata. Konečně mohou žít jako rodina! Idylu však přeruší děsivá zpráva doktora Drakea o útoku na několik členů Dračí společnosti. Je možné, že jsou zpátky drakomorové - starobylý řád rytířů, kteří přísahali, že vyhubí všechny draky na zemi? V nastalé situaci zůstávají Beatrice a Daniel znovu sami, jen pod dohledem nafoukaného dračího učedníka Erasma. Ten se nejprve tváří, že mu lidská mláďata nestojí ani za pozdrav, ale když někdo unese Plamence, musí sourozenci a Erasmus spojit síly, vypravit se na záchrannou misi, zjistit, kdo je zrádce, a překonat všechny kouzelné nástrahy drakomorských katakomb.


... informace o produktu Kniha Kroniky drakologů 3 - Dračí učedník - Dugald A ... Slovart: Katalog podzim-zima 2016/2017 by ... - Issuu ... . Steer, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kroniky drakologů 3 - Dračí učedník - Dugald A. Steer. Kniha: Dračí učedník - Kroniky drakologů (3) - Dugald A. Steer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace nalezne ... Kniha Kroniky drakologů 3 - Dračí učedník - Steer Dugald A ... ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Zboží ze stejné kategorie - Kroniky drakologů 3 - Dračí učedník Ochránce Postapokalyptický thriller pro čtenáře Stephena Kinga, Clivea Barkera a Neila Gaimana Nový ... Nakupte společně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY